Bez žen by byl život k nežití

Předpokládám, že se mnou budete souhlasit, že lidstvo nemůže existovat bez mužů a zejména bez žen. Bez mužů proto, že by se nebylo, jak množit, bez žen pak ze stejného důvodu plus proto, že by postrádal svět jednu z největších krás, jež dneska má, a to právě ženy.
Dokážete si představit, jaký by svět bez žen byl, dokud by vůbec byl?
Muži, kteří by se tu vyskytovali bez svých drahých poloviček, by jenom pustnuli a měnili se v lenivá divoce žijící zvířata. Alespoň pokud tedy mohu soudit podle sebe.
Kdyby nebylo žen, nebyly by jejich mužské protějšky motivovány činit to, co je třeba činit, aby byli lidé lidmi.

krásná žena

Vezměme si třeba mytí nádobí. Jak se traduje, liší se ženská a mužská domácnost třeba v tom, že v té ženské se myje nádobí po jídle, zatímco v té mužské před jídlem. Chápete ten rozdíl, že?
A tím otázky čistoty jako takové ani zdaleka nekončí. Určitě uhodnete, která část lidstva se je po příchodu z práce schopna stále ještě ve znečištěném pracovním oblečení rovnou rozvalit na posteli a dát si dvacet, která je schopná chodit ve špinavých botách po koberci a klepat na něj třeba popel z cigarety… Samozřejmě, že tu nejde o ženy. Toto – a vlastně i ještě horší věci – dokážou tropit jedině mužští. A pokud to někteří z nich netropí, pak vesměs jedině proto, že jsou svými drahými polovičkami vychováváni, cepováni, prostě utvářeni k obrazu civilizovaného člověka. A běda lidstvu, kdyby tohoto ženského vlivu nebylo.

ležící žena

Ženy se starají, aby muži měli vůbec něco čistého na sebe, potažmo aby jejich oblečení nebyly jenom cáry. Protože kdyby toto bylo necháno na chlapech samotných, dost možná by zkrachoval veškerý oděvní průmysl. To jenom ženy tento drží nad vodou.
Na druhou stranu by pak zřejmě prosperovaly pivovary, lihovary a podobné provozy cílící právě na muže, kteří dosud nebyli dostatečně domestikováni. A to by byla přímo katastrofa, kdyby nebylo žen.
A tak je dobře, že muži ženy mají. I když na nich třeba nejednou nenechají nit suchou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku