Cvičit můžete začít i v pohodlí domova!

Domácí cvičení v posledních měsících nabírá na popularitě, možná i díky skutečnosti, že řada fitcenter byla dlouhou dobu zavřená. Pro lepší postavu či zlepšení fyzické kondice není zapotřebí hned utrácet za drahá členství v posilovně nebo na za skupinové lekce, kam se řada nováčků odhlodává jen stěží. I v domácích podmínkách je možné si dát pořádně do těla jen se základním vybavením. Následující článek vám poradí několik osvědčených tipů, díky kterým skutečně začnete cvičit, ale co je ještě lepší, ve svém snažení nepolevíte ani po prvním nezdaru.

Lehké činky
 
Cvičení bez výmluv
Chtěli byste zformovat své tělo ještě před létem, ale nějak se vám nechce každý den trápit své tělo do úmoru? No možná je zapotřebí si přiznat, že bez pořádné dřiny to nepůjde. Řada z nás si dokáže vyjmenovat hned několik důvodů, proč se dnes neoblékat do sportovního, ale raději si odpočinou u televize. Benefity pravidelného cvičení jsou všem nám též dobře známy – zformování postavy, redukce nahromaděného tuku, zlepšení fyzické i psychické kondice, imunita či příliv endorfinů, které mají za následek lepší náladu. Jenže proč se do cvičení vůbec pouštět, když jsme unavení z práce, nemáme kde cvičit či se nám nechce vystavovat naše tělo nevlídným pohledům ostatních cvičenců v posilovně. Přesto existuje místo, kde můžete odhodit stranou všechny své předsudky a udělat něco pro své zdraví – váš domov. Pokud v sobě skutečně najdete odhodlání a nastavíte si podmínky, které vyžadují jistou dávku disciplíny, jste jen malý krok od postavy, kterou si přejete už roky.
 
Posilování s vlastní vahou

Trénink za tréninkem k vysněnému cíli
Na své cestě za zdravějším životním stylem se často budete setkávat s překážkami, které budou zkoušet vaší pevnou vůli. V případě, kdy vám nevybývá dostatek času na obvyklý trénink, nevyhýbejte se mu úplně. Na internetu je možné najít celou řadu videí, kdy trénink na konkrétní partii netrvá déle než dvacet minut, přesto vás po něm bude bolet každý sval.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku