Dámské módní styly podtrhují ženskost

Módní styly pro dámy tu nejsou jen tak.
Podtrhují ženskost, křehkost ženy, její eleganci, ale také sportovní vzezření. I při sportu může dívka vypadat pěkně. Ale především je vhodná praktičnost. Ženy bohužel mnohdy volí krásu a eleganci, ale musejí vynakládat velké úsilí, aby se jim v oblečení volně dýchalo, musejí neustále rovnat švy, povyhrnovat, podkasávat, stahovat … Dáma udělá pro módu a pro to, aby krásně vypadala, skutečně mnoho, včetně líčení.
Ale, milé dámy, nenechte se utěšit v tom, že i když se perfektně nalíčíte a obléknete, že za tím vším schováte vaše trápení a stesky. Ano, většina lidí si nevšimne, že se prodíráte zrovna těžkým obdobím svého života, ale svoji kamarádku nebo vnímavou kolegyni v zaměstnání líčením a elegantním oblečením neošálíte.

moderní lodičky a dámská kabelka

Občas se stačí podívat jen do očí a vidíme únavu, strach, bdělost, vyčerpání. A žena může být nalíčena nejposlednějším výkřikem módy, stejně se v jejích očích promítne její duše. Oči o nás hodně vypovídají a jsou to právě kukadla, která nám vykukují zpoza roušek a respirátorů. Můžeme mít pocit, že jsme schované, nikdo nevidí naši utrápenou tvář, do světa posíláme jen náš pohled, ale právě oči a jejich pohled jsou věcí, kterou nenalíčíme, nenabarvíme, nepřistřihneme, nenalakujeme.
Oči o nás hodně vypovídají, a můžeme se obléknout do perfektně padnoucích šatů, naše oči zůstanou smutné. Některé ženě dělá dobře, když prochází smutným obdobím, například po rozchodu s partnerem, že se vrhne do víru nákupů a zapomene pro tento určitý okamžik na svět. Ale bohužel je to jen okamžik.

smutné ženské oči

Trápením se někdy musíme probojovat a přijmout věci, které nám občas nejsou po vůli. A možná, když toto po čase dokážeme, nemusíme si pak dokazovat nic skvělým make-upem a elegantními styly a dobře padnoucími kostýmky doplněné lodičkami a koženými kabelkami světoznámých značek.
Je pěkné věnovat se módě, ale tak trochu jinak – aby byla vaší kamarádkou, pomáhala vám a hlavně – abyste se cítily v tom, co si na sebe koupíte, dobře, pohodlně a kupovaly jste si oblečení jen pro radost. A ne proto, že kompenzujete stres. Z toho se může vyvinout bohužel i nákupní mánie, které podléhají hlavně ženy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku