Domov s nádechem vzpomínek

Dostali jste se do krásné situace, kdy zakládáte rodinu a čekáte prvního dvounohého člena? Jsou to krásné a radostné okamžiky. Snažíte se jich zachytit co nejvíce. Vznikají vám krásné fotografie. Jak vám postupem času roste bříško. Každým měsícem je o něco málo větší a větší. První těhotenské fotky s manželem nebo partnerem v rozkvetlé krajině nebo v kouzelném ateliéru. Zakládání prvních společných alb a zapisování prvních událostí. Jak zachytit vše krásné, abyste měli co nejvíce vzpomínek. Některé fotografie si necháte pro sebe a jiné rozdáte po rodině. Každá pyšná babička nebo dědeček, chce mít své vnouče zdokumentované a vystavené ve svém bydlení.

fotoaparát

Z fotek svých i svých potomků můžete nechat vyvolat krásný kalendář, kde každý měsíc může mít jednu až několik fotografií. Skvělou volbou pro rodiče jsou i plátna, které si můžete libovolně namyslet a upravit. Můžete si z více fotografií udělat vlastní koláž a tu nechat ztotožnit na vámi vybrané plátno. Na zdi vypadají moc pěkně. Mohou být větší, ale i menší velikosti. Záleží jen na tom, kolik máte volného místa. Někdy vám mohou tvořit část jedné stěny. Plátna ve velikosti dveří nejsou problémem. Plátna je možné připevnit na zeď pomocí jemných hřebíčků. Ty většinou bývají součástí balení, když si ho necháte vyrobit.

fotky

V dnešní době je velké množství webových stránek, které se o takový styl fotek zajímají. Můžete si nechat vyrobit fotoknihu, nechat si natisknout velký plakát, fotografii na skleněnou, hliníkovou nebo dřevěnou desku. Variant je mnoho a rozhodně stojí za to některé vzácné vzpomínky zvěčnit. Tak, abyste je měli stále na očích a připomínali si krásné okamžiky s milovanými. Fotografie na plátně jsou skvělým dárkem pro blízké. Vaši domácnost to zútulní a vyvolá krásný pocit domova. Vytvářejte domov krásnější a protkaný vaší minulostí a přítomností. Neboť krásné vzpomínky jsou k nezaplacení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku