Jedinečné a dech beroucí San Francisco

Toužíte navštívit místo, ze kterého se vám nebude chtít vracet zpět do vaší domoviny? Místo, na které se ještě v budoucnu budete chtít znovu podívat? Navštivte město, které je rozmanité a nabízí spoustu krás a nevšedních zážitků. Zavítejte do USA, konkrétně do San Francisca, ze kterého se vám bude tajit dech. Vyjděte vstříc jedinečným a nezapomenutelným zážitkům.

san francisko
 
San Francisco v noci
Co byste při návštěvě San Francisca neměli minout:

  • Legendární most Golden Gate– známý oranžový most patří mezi nejznámější a nejfotografovanější místa San Francica. Tento most je známý z nejrůznějších filmů a je dlouhý 2.737 metrů.
  • Vězení Alcatraz– na loďce si ji můžete projet kolem dokola nebo můžete navštívit přímo areál věznice a nahlédnout do jejích cel i ostatních míst
  • Lanová tramvaj „Cable car“– jízda historickou lanovou tramvají je zajímavým zpestřením a nevšedním zážitkem
  • Pier 39 (Molo 39)– patří mezi nejnavštěvovanější místa. Nechybí tu obchodní centrum, mořský svět nebo třeba kino
  • Lombard Street – je nejklikatější ulicí, která je známá z filmů. Patří mezi oblíbené turistické atrakce a nejfotografovanější místa
  • Golden Gate Park – úchvatný park, kde najdete botanickou zahradu, vodní nádrž a muzea
  • Union Square– centrum obchodů a restaurací
  • Coit Tower budova s jedinečnými výhledy, kdy budete mít celé město jako na dlani

 mrakodrapy
 
most Golden Gate
Nasajte atmosféru amerického města plnými doušky. Vychutnejte si jedinečnou plavbu lodí, během které proplujete pod mostem Golden Gate a kolem ostrova Alcatraz se známou věznicí.
Navštivte jedno z nejkrásnějších amerických měst, kterým San Francisco bezesporu je. Užijte si jedinečné pohledy na dominantu města v podobě mostu Golden Gate, projděte se po rybářském přístavišti nebo navštivte další zajímavá místa, na která vám jeden den strávený v San Franciscu rozhodně nebude stačit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku