Máte šatník napěchovaný k prasknutí? Podpořte charitní šatníky.

Obchody přetékají zbožím a my jsme stále zahrnováni reklamami na moderní a pokrokové styly, barvy, tvary, materiály. Podívejte se okolo sebe a žijete-li ve větších městech, zavnímali jste určitě velké obchody, které jsou zaplněny butiky, jenž nabízejí nepřeberné množství stále nových modelů. Sotva obchůdky začnou nabízet jarní novinky, už je tu výprodej a nastává další etapa následující módní vlny. A takto nepracuje jen pár obchodů, takto se chovají všechny obchody a obchůdky s textilem a oděvy. Textilní průmysl má žně. Návrháři chrlí další a další zrealizované nápady a prodejny pokračují v nabízení oděvů potencionálním zákazníkům. Lákají na božské slevy, které pak máme možnost dodatečně zjistit, že to až tak výhodná koupě nebyla, ale „nekupte to za ty prachy …“.

módní šaty na ramínkách

Jsme nenápadně tlačeni a nuceni kupovat si nové a nové oblečení, ačkoliv ho tak nutně nepotřebujeme. Jedeme na dovolenou a co si vždy balíme do kufru sebou? Je známo, že většina lidí má své oblíbené kousky, ve kterých ráda tráví svůj volný čas, a tak se v nich producírujeme nejen na pracovišti, ale i na dovolených.
Zvažte, zda opravdu nutně potřebujete nové tričko, kalhoty, bundu, kabát, když máte skříň napěchovanou k prasknutí. Když už si musíte novou věc koupit, protože je moderní a vy chcete být in, pak skříň alespoň provětrejte a vyřaďte kousky, které už nenosíte.

pestrobarevné oblečení na dřevěných ramínkách

Patříte mezi ty, co se neradi loučí se svými věcmi? Pokud jste je neměli rok na sobě, přemýšlejte, zda si zaslouží stále místo ve vašem šatníku. Pokud jste jinou věc neměli na sobě dva roky, pak ji bez milosti vyřaďte. Ale tak, aby ještě mohla posloužit několik let někomu jinému. Darujte je charitě nebo do domovů, kde jsou maminky s dětmi a buďte od té lásky a přibalte třeba i nějakou drobnost pro děti nebo hračku. Uděláte radost nejen maminkám v nouzi, ale zahřeje vás na duši pomoc bližnímu svému.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku