Těhotenská rolnička – módní i praktický doplněk

Zajímavý dárek pro nastávající maminky
Sháníte vhodný dárek pro nějakou nastávající maminku? Co takhle jí dát dárek, který využije jak v těhotenství, tak i po porodu? Dárek v podobě zajímavého šperku, který ocení nejedna maminka. Takovým dárkem může být krásná a praktická těhotenská rolnička. Malinká rolnička je zavěšená na dlouhé kožené šňůrce nebo náhrdelníku a těhotné tak visí přes bříško. Rolnička vydává příjemné uklidňující zvuky s každým pohybem.

rolničky

VNÍMÁNÍ ZVUKŮ MIMINKEM
Zhruba od 20. týdne těhotenství dokáže miminko v bříšku vnímat okolní zvuky. A právě toto období je ideální k tomu, aby těhotná žena začala nosit šperk v podobě mexické buly, neboli rolničky. Příjemné zvuky, které rolnička vydává, se dostanou až k ouškům miminka v bříšku. A právě tento zvuk pak bude pro děťátko příjemný i po jeho narození. Pak se umísťuje třeba k postýlce, na autosedačku nebo kočárek. Možné je také vložení rolničky do oblíbené plyšové hračky. Děťátko si s největší pravděpodobností bude uklidňující zvuk pamatovat už z doby, kdy bylo v bříšku a bude při něm snadněji usínat.
Nošením mexické buly se propojí spojení mezi maminkou a děťátkem.
Tento šperk je originálním a elegantním dárkem pro každou nastávající maminku.

barevné rolničky

Dlouhá historie
Těhotenská rolnička neboli mexická bula má pradávnou historii. Svůj původ má v Mexiku, kde je známá již po několik století.
Designový šperk
Mimo to je také těhotenská rolnička zajímavým designovým šperkem. Sehnat se dá v různých provedeních, tvarech, velikostech, barvách a s miniaturními doplňky v podobě srdíček, kytiček a podobně. Těhotná žena tak může být šik v práci nebo ve společnosti, protože tento zajímavý a originální šperk doplní její outfit.
Obdarujte nastávající maminku tímto zajímavým a praktickým dárkem v podobě elegantního šperku a udělejte radost jí i jejímu miminku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku