Chytrá televize není jen pasivní přijímač

Televizor byl dříve jako jistý nástroj pro sdělování informací, zábavy a pravděpodobně i jistého poznávání, pokud se zrovna jednalo o vědecké či přírodopisné dokumenty. Nicméně doba se mění a s ním i tyto produkty. Televize se tak stala multimediálním centrem zábavy a není divu, že si lze i s moderní technologií dokonale vychutnat pořady. Zvukem i obrazem jsou velmi blízké kinu. Další skutečnou výhodou je, že není potřeba nadávat na to, že zase v televizi nic nedávají nebo stále opakují stejné pořady. A proč? Je to jednoduché. Každá chytrá televize totiž umí přehrát programy z internetu, rovněž z mobilního telefonu či jiného přístroje. Zkrátka nám umožní v podstatě k sobě připojit jakýkoliv přijímač a dokonce si lze zahrát i hry. Takže vlastně nuda v tomto případě neexistuje.

televize s ovladačem

Vychytávky, které potěší

Není problém si zakoupit televizi podle svých představ, samozřejmě je třeba počítat s tím, pokud budete mít větší nároky, tak se to odrazí i v ceně. Na druhou stranu si lze bez problémů vybrat velikost, rozlišení pro dokonalý obraz nebo přímé podsvícení obrazovky, což umožní si dokonale vychutnat obraz i bez zatažených rolet.  Ale to rozhodně není vše, pojďte se podívat kousek dál.

obrazovka

  • Sledujete rádi sportovní pořady? Potom se ptejte po plynulém obraze, ten zajisté oceníte i při napínavých akčních filmech. A konec konců i při hrách.
  • Zaměřte se na široký pozorovací úhel, to je poté úplně jiný zážitek ze sledování.
  • O zvuku sice již zmínka byla, ale ne každá televize umí vydat efekty, které skutečně zazní jen v kině, přesto existují modely, které to zvládají přímo excelentně.
  • Nebaví vás prohlížet fotografie z dovolené na mobilním telefonu? Pokud budete mít chytrou televizi, tak ani nemusíte, stačí připojit telefon a hurá. Skvělý obraz, efekty, kterých jste si ani možná při focení nevšimli.
  • Nakonec je třeba zmínit i rychlé Wi-Fi připojení, které zase umožní daleko širší možnosti sledování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku