Co sebou do fitka?

Fitness centra jsou zavřená na petlici a my bychom je tak moc chtěli navštívit. Nemá smysl truchlit, ale je třeba se znovu vzchopit.
A naplánovat si fitko!
To přece nevadí, že jsou fitka zavřená. Majitelé komunikují a budou rádi za každou odezvu a pozitivní zprávu. Zavolejte a objednejte si permanentku, abyste byli připraveni, až budou fitness centra opět fungovat a až otevřou své – sportovními nadšenci tolik očekávané – fitness brány.

prázdné fitness centrum

A vybavte se i správným oblečením!
Teď je právě ta vhodná doba, kdy můžete plánovat a aby vám šlo plánování pěkně od ruky, přizvěte k tomu i kamarádku nebo rovnou celou partu. Ve společnosti známých přijdete na různé věci, které vás samotné třeba ani nenapadnou dle hesla: „Více hlav, víc rozumu!!
Zavítejte na oblíbené stránky, každý budete mít určitě tu svou, prolustrujte i oblíbené stránky vašich kamarádů či kamarádek a uvidíte, že všude najdete něco, co se vám bude hodit a líbit. A neškudlete na sobě, co se týče barev, ať dostanete tu pravou náladu.

posilování s pomůckami ve fitku

        Co budete potřebovat do fitka?
Především sportovní vybavení, a to jsou pohodlné boty s neklouzavou podrážkou, ale pozor, neměla by „čárat“ po podlaze, na to si dejte pozor. Stylové a pohodlné volné kraťasy z prodyšné látky, které by měly být natolik volné, aby nebránily pohybu při posilování. Anebo krátké či dlouhé funkční legíny sportovního střihu a mohou mít i malou kapsičku, což ženy zvláště ocení. Kapes není u oblečení, byť sportovního, nikdy dost. Mladí muži mají rádi jogger tepláky se stylovým designem, které skvěle „dýchají“ a jsou příjemné na nošení. Fitness tílko anebo ultra soft tričko střihu Slimfit, samozřejmě nejraději z opět funkčního materiálu, navrch mikinu, která pak po cvičení příjemně zahřeje. Pozor na sušení v sušičce – mikina se může mírně srazit! A perte vždy naruby a v pracím gelu, který je extra vhodný na praní funkčního oblečení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku