Dejte svému muži půl hodinky po návratu ze zaměstnání

Dejte svému muži alespoň půl hodiny oddychu, když se vrátí domů ze zaměstnání. Maximálně povolte dětem, aby se na tatínka na chvíli navěsily a opusinkovaly ho, jako by ho celý týden neviděly. A pak je zase zažeňte do jejich dětského pokojíčku, kde jim rafinovaně vyberte hračky, se kterými si vyhrají na ten okamžik, kdy hlava rodiny spočine u jídelního stolu nebo u připravené voňavé kávičky a vybere si svou půlhodinku.

spokojená a šťastná rodina

Ženy, které to dosud nepochopily a soupeří s mužem, že ony jsou také vyčerpané z práce, k tomu ještě musely vyzvednout dítka z mateřských školek, z družiny, ze školy, ze zájmových kroužků, mezitím stihly nakoupit – tak proč by měly věnovat svému muži nějakou půlhodinku?
OK, nevěnujte a vychrlte na svého sotva vstoupivšího manžela všechny nářky, vypočítejte na prstech jedné ruky, kolik poznámek děti přinesly, jak ztratily bačkůrky, v zelenině neměli banány, v práci jste se pohádala se šéfem atd. atd. Prostě, vyvalte na něho všechno, co se ve vás nakupilo za celý den. K tomu nechte děti pobíhat po bytě, jak se jim zlíbí, hrát polštářovou válku a výskat. Možná se vám v té zlosti ještě ke všemu připálí mléko a je po krupicové kaši pro děti.

láska dvou partnerů a spojené ruce

Co myslíte, že asi udělá váš manžel? Že vás polituje, pohladí, obejme a ukonejší? Možná takový, který je líčen v románech. Ale životní partner, který se vrátí ze zaměstnání a je to MUŽ, možná také vypění, protože reaguje na nepříjemné vysoké tony a už chce mít všechno za sebou a konečně se v klidu usadit. Možná vybuchne a hádka je na spadnutí. To jste chtěla?
A co když se vrátíme k začátku, kdy přichází manžel, necháte ho ověsit vašimi dětmi, poté je láskyplně zaženete do pokojíku, předložíte partnerovi chutnou krmi. Vnímavá žena nalije i sklenici piva či vína. Necháte muže vše náležitě vychutnat, věnujete mu půlhodinu klidu (co to je z 24 hodin půlhodinka času …), pak k němu přisednete a políbíte ho na uvítanou.
A on je rád, že je doma a je připraven vás naslouchat …


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku