„Pekáč buchet“ není jen o posilování

Pro pekáč buchet nemusíte hned běžet do školní jídelny nebo k mamince do kuchyně. O tomto „pekáči“ sní mnoho mladíků a dělají vše proto, aby své břišní svaly vyrýsovali tak nejlépe jak jen to jde a v létě na plážích chytali obdivné pohledy mladých štíhlých slečen a modelek. Leckterý mladík je ochoten nechat v posilovně či ve fitness centru pěkný balík peněz a spoustu času a dře své tělo až k nepříčetnosti. Ale, milí tréninkoví nadšenci, všeho s mírou!

mladík s vyrýsovanými břišními svaly

K parádně vyrýsovaným břišákům nepřijdete „jen“ cvičením, ale základem je i řádné, pravidelné a poctivé stravování, kde v první řadě škrtáme alkohol spolu s pivem. Mít nabušené svaly, je nejen o poctivosti v dodržování tréninkového plánu, ale i o poctivosti ve stravování. Vaše cesta by měla vést nejen do posilovny, ale i do kuchyně, to znamená – zaměřit se na to co a jak jíte. Je to okřídlené úsloví a nechceme vás odradit od čtení dalších řádků, ale pokud to myslíte vážně a chcete v létě lapit na vaše krásné nové svalnaté tělo mladičké krásky, máte nejvyšší čas mrknout na naše doporučení:

mladý muž cvičí v posilovně

  • Omezte tučná a sladká jídla plná zbytečných tuků a prázdných kalorií (to se týká hlavně cukru).
  • Vyhledávejte zdravé potraviny.
  • Sledujte v potravinách výši procent hlavně bílkovin. Nezapomínejte ani na potřebnou vlákninu a dostatek přirozených vitamínů.
  • Nekonzumujte konzervované potraviny s přidanými nechutnými příchutěmi a konzervanty.
  • Zařaďte čerstvé ovoce a zeleninu. Nezapomínejte na zdravé tuky ve formě oříšků a různých semen (konopné semínko, lněné, sezamové a další).
  • Dodržujte pravidelný pitný režim. Vyhýbejte se přeslazeným nápojům, ve kterých se ukrývají přebytečné kalorie a některé mohou způsobovat i nadýmání. A to je při cvičení pak dost krušné!
  • V posilovně si nechte poradit, jaký nápoj máte pít před cvičením, během tréninku a po skončeném tréninku. Někdy je to věda. Ale od toho jsou ve fitnessu profíci, aby vám poradili a ten správný drink namíchali.
  • A co je nejdůležitější – správný jídelníček vám vydá až na devadesát procent výsledku, zbytek je pak o posilování a cvičení. Nepodceňujte proto správné stravování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku