Doba ledová koronavirová uzavřela fitness centra

Zdá se, že posilovnám, tělocvičnám, sportovním halám a fitness centru už pomalu a dávno odzvonilo. Mladíci, trénující své svaly a slečny pózující svým skvěle vytvarovaným tělem v posilovnách mají bohužel už dlouhou dobu utrum. Na chvíli se posilovny rozjely, aby se zanedlouho opět zavřely. Ale nic to nemění na tom, že jednou prostě otevřou! Tak pomozte svým miláčkům a zakupte si třeba permanentku – i kdyby na pár vstupů – alespoň symbolicky, aby majitelé těchto zařízení věděli, že na ně myslíte a že jste na ně nezanevřeli. Je to dnes spíše už jen psychologická podpora a myslíme, že si to zaslouží. Vždyť vám fitness centra sloužila poctivě celé roky.

muži posilují s činkami

Vždy pro vás měli dostatečně dlouhou otevírací dobu. Vždy jste měli připravené čisté stroje, sprchovací kouty, bohaté občerstvení. Na požádání vám obsluha mixovala proteinové či výživové nápoje a byli vám vždy nápomocni poradit. Tak jim to teď v této těžké době nezapomínejte vracet. Třeba i napište podporujícího mejlíka s tím, že na ně myslíte a těšíte se opět na den otevřených dveří.
Mezitím vám nezbývá, než cvičit a posilovat doma. Není to sice místy až takový luxus, ale udržení svalové hmoty si žádá své. Mnozí trenéři otevírají on-line kurzy, na které se zkraje hlásil dostatečný počet zájemců, ale motivace pomalu uvadá.

mladík běží na běžícím páse v posilovně

Nenechte se otrávit a jděte do toho! Oslovte své trenéry, spojte se s fitness centry a máte-li nějakou myšlenku, nápad, prezentujte ho! Když se spojí víc hlav dohromady, možná přijdete na nějaký zlepšovák či vychytávku. Nebo se podporujte vzájemně mezi sebou. Sdílejte na FB cvičení a posilování, vzájemně si můžete radit a hlavně hecovat! A pamatujte, s humorem jde všechno lépe a jednou – bude zase dobře a oblíbené posilovny uvítají své věrné klienty, kteří na ně ani v této době ledové koronavirové nezapomněli.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku