Ovesné vločky – zázrak pro vaše zdraví

Nevíte, jakou si připravit zdravou snídani či svačinu? Sáhněte po ovesných vločkách, které si můžete připravit hned na několik různých způsobů. Jsou hotovým zázrakem pro vaše zdraví a pomohou vám nejen při hubnutí.

Začněte svůj den zdravě a chutně
Snídaně z ovesných vloček skvěle nastartuje váš den. Hned se vám bude do nového dne vstávat o poznání lépe.

ovesné vločky

Nadopujte se zdraví prospěšnými látkami
Jsou hotovou vitamínovou bombou. Ovesné vločky jsou totiž bohaté na nejrůznější antioxidanty, vlákninu, vitamíny a minerály. Obsahují také pro tělo důležité bílkoviny.
ÚČINKY OVESNÝCH VLOČEK NA LIDSKÉ ZDRAVÍ
1.        Pořádná dávka energie a rychlé zasycení
Kaše z ovesných vloček vás po ránu dokáže pěkně nakopnout. Obsahuje totiž sacharidy s postupným uvolňováním. Rychle zasytí a dodá vám potřebnou dávku energie.
2.        Zlepšení zažívání
Pokud vás trápí potíže s trávením, pak jsou ovesné vločky skvělou volbou pro zařazení do jídelníčku. Dokáží totiž zlepšit zažívání a poradí si i se zácpou. Dokonce i snižují riziko vzniku rakoviny tlustého střeva.
3.        Rychlejší hubnutí
Ovesné vločky si můžete bez výčitek dopřát i při dietě. Pomohou vám rychleji dosáhnout vysněné váhy. Díky nim se budete také déle cítit zasycení a nebude vás honit mlsná.
4.        Posílení imunity
Díky obsahu betaglukanu je tato potravina skvělým doplňkem k posílení našeho imunitního systému.
5.         Lepší spánek
Díky obsahu melatoninu a vitamínu B6, který vytváří serotonin, se vám bude mnohem lépe usínat, pokud si dopřejete ovesné vločky k večeři.

vločky

Dopřejte si ovesné vločky hned v několika podobách
Tuto zdravou potravinu si můžete dopřát na desítky různých způsobů. Ovesné vločky si můžete přidat do jogurtu nebo do mléka. Můžete je povařit nebo si je dopřát i bez vaření. Ovesnou kaši si pak můžete podle vlastních chutí doladit třeba kakaem nebo ovocem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku