Dřevěné podlahy: výhody a nevýhody

Dřevo je skutečně jedinečným materiálem, který dokáže na první pohled okamžitě poskytnout pocit velkého tepla. To je mimořádně důležitý faktor, pokud jde o domov.
Ačkoli se dřevěné podlahy vrací poslední desetiletí, je třeba uvést, že ve skutečnosti je za krásnou dřevěnou podlahou velká tradice a historie. Staletí a staletí zdokonalování technik pokládky podlah a péče, díky nimž je dřevěná podlaha jednou z nejlepších možností, kterou lze pro bydlení zvolit.

dřevěná podlaha v domě

Dřevěný podlaha: vše, co potřebujete vědět

Dřevěná podlaha má tu vlastnost, že významně zvyšuje hodnotu jakéhokoli domu. Tato skutečnost je sama o sobě velmi podstatná. I když při budování domu nemyslíte na jeho prodej, nikdy nemůžete vědět, co vás v životě potká a možná jednou své bydlení opustíte. Právě domy s kvalitními dřevěnými a dobře udržovanými podlahami jsou stálicemi na trhu s nemovitostmi.
Výhody dřevěných podlahou jsou opravdu rozmanité:
• Žádná jiná podlaha neposkytuje tak vysoký uživatelský komfort jako dřevo. I chození naboso je po takové podlaze příjemné.
• Dřevěné podlahy poskytují v domě více ticha. Tlumí hluk a když jsou dobře položené, nevydávají při používání žádné zvuky.
• Jsou výborným tepelným izolantem. Pokud chcete mít teplo od nohou, dřevěná podlaha je právě tou ideální volbou. Prostor s kvalitní dřevěnou podlahou je teplý a suchý.

ložnice s dřevěnou podlahou

• Nezanedbatelný je i estetický dojem, který podlaha vyvolává už při vstupu do domácnosti.
Jaké jsou nevýhody dřevěných podlah
• Pří volbě dřevěných podlah je třeba počítat s vyššími počátečními náklady. Jde jak o nákup kvalitního produktu, tak o odbornou pokládku podlahy.
• Dřevo je živý materiál, a proto potřebuje zvláštní péči, aby zůstalo v perfektním stavu. V praxi budete muset použít konkrétní výrobky na dřevo, abyste zajistili, že barva a vlákna materiálu zůstanou vždy ve výborném stavu.

Proč si vybrat jednu z dřevěných podlah

Estetika, teplo, pohostinnost, pohodlí. Všechno jde ve prospěch dřevěné podlahy.
Samozřejmě se bude jednat o mírně vyšší počáteční náklady, ale v průběhu času výhody určitě převyšují účet zaplacený na začátku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku