Jak být oporou kamarádce, která se bude vdávat

Spolu jste vyrostly a dospěly. Můžete jí poslední dny svobody zpříjemnit a být ji oporou. Svatba nejlepší kamarádky rozhodně neznamená konec přátelství, ale změny určitě přijdou. A neměly by vás dostihnout nepřipravené.
Pro nevěstu přichází období příprav, dlouhé seznamy úkolů, starosti s oblečením a skryté obavy z nadcházejících dnů. A vaším úkolem je být jí nablízku, dokonce jí nabídnout něco víc, co přesahuje rámec vašich běžných společných aktivit.
Možností je mnoho a musí být přizpůsobeny vašim potřebám. Chce to poslední okamžiky její „svobody“ využit a naplánovat něco hravého, jedinečného a uvolňujícího, co oslaví sdílení vašich životů po dlouhé roky. Musíte se rozhodnout pro něco, co odpovídá situaci. 

ženy na svatbě

Abyste se lépe trefily do nálady budoucí nevěsty, vytvořte si před velkým dnem seznam věcí, které můžete společně dělat.
Mohlo by se hodit pár tipů, jak společný čas využít:
• Zorganizujte výlet!
Zdálo by se to nejbanálnější z možností, ale můžete budoucí nevěstu vzít na výlet a najít vhodný cíl, ať už jde o místa, kde jste studovaly, trávily prázdniny, nebo zažily něco neopakovatelného. A protože svou kamarádku znáte, určitě víte, kam by se ráda podívala a můžete naplánovat výlet s překvapením. Taky si můžete zajet odpočinout do některého z wellness center u nás, nebo v zahraničí a nechat se třeba prodloužený víkend rozmazlovat procedurami a odpočinkem. Stejně dobře může posloužit pár dní na písečné pláži pod slunečníkem a s koktejly plnými paraplíček. Jen dejte pozor, aby se nevěsta moc neopálila, protože bílé svatební šaty by její opálení moc zvýraznily.
• Kupte dva identické šperky, které vám budou připomínat vaše bezstarostné mládí.
Šperk jako dárek je vždy vhodnou alternativou. Svou kamarádku znáte a stejně tak její vkus. Můžete vybrat i šperk, který si může vzít ve svůj velký den. Tento dárek vám poslouží jako připomínka toho, jak blízko jste si byly a určitě i nadále budete. Nekupujte prsten, spíš zvolte náramek nebo sponu. Můžete třeba na náramek nechat vyrýt věnování.

výloha se svatebními šaty

• Zůstaňte spolu doma celý víkend
Heslo: pyžamo! Mít svůj vlastní byt je touhou všech teenagerů, ale nikdo vám nezakazuje užít si párty v pyžamu i v dospělosti. Vyberte si stylové a pohodlné pyžamo a stejné pořiďte i budoucí nevěstě. Nakupte něco dobrého k jídlu, můžete si společně i něco uvařit a nezapomeňte na oblíbené a trochu svátečnější víno. Povolené je i trochu nezdravé jídlo, ale s mírou. Nejdůležitější je být spolu, ve znamení přátelství, které vás spojuje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku