Jak správně na hubnutí?

Po nezdařených pokusech, kdy jsem střídavě měnila všechny možné stravovací rituály počínaje od vegetariánství přes veganství, makrobiotiku, koukla jsem do vymožeností RAW kuchyně a neustálou pohybovou aktivitu, kilogramy s rostoucím věkem také rostly. Ať jsem jedla, co jedla, měla jsem pocit, že o tom to není. Byla jsem totiž tak trochu zaslepená a nedodržovala jsem žádný režim.
Pokud chcete skutečně hubnout, musíte si nastavit priority. Nejlepší je vstávání v pravidelnou dobu. Jestliže směnujete, pak to je problém, připouštím, a dost závažný. S tím vám ale poradí již odborníci, jak nasměrovat správně fungující systém.

osobní váha

Pro mě byl velký pokrok, že jsem se dostatečně namotivovala a řekla si, když to nešlo takto, tak to půjde jinak. A začala jsem dodržovat pravidelný rytmus stravování. Přiznávám, že mi to nešlo hned napoprvé. Občas jsem „zaspala“ půlhodinku, jindy posunula oběd o hodinku, ale snaha se mi upřít nedala. Dokonce jsem i večeřela, ač jsem neměla pocit hladu. „Předtím“, když jsem neměla hlad, prostě jsem nevečeřela, jenže ráno jsem vždy ke své hrůze zjistila, že vážím víc. Konečně jsem přišla na to, že u mě funguje „nejezení“ právě naopak. Tělo, když nedostane svou pravidelnou dávku, začne se strachovat o své zdraví a než by čekalo, zda příště dostane další pokrm, pro jistotu si dosavadní stravu ukládá do zásoby – a to byly u mě ty nežádoucí tuky, které jsem si vlastně svou nepořádností způsobovala sama.

zeleninový zdravý salát

Když jsem se rozhodla k proteinové dietě, která mi přišla logická svým působením a účinky, dost jsem si o ní nastudovala. A věřila. A to je možná i základ úspěchu. Věřit tomu, co dělám. A skutečně!
Mé úsilí se dočkalo odměny a kilíčka jdou vesele dolů. Ale vím, že to není vše, důležitější pro mě teď bude, si váhu udržet a nastartovat tak nový životní styl. Pravidelná strava, dostatečný pitný režim a harmonie v duši.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku