Proč vznikají manželské hádky

Manželství je občas zapeklitá věc. Někdy byste tu svou nejraději ani neviděli, jindy máte chuť ji nosit na rukou a snést jí modré z nebe. Uvědomili jste si, že ty samé pocity zažívá i ona? Je to vše jen o komunikaci. Muži nejsou zpravidla zvyklí říkat vše, co jim slina na jazyk přinese – jako jejich manželky. Ty nemají problém kdykoliv na manžela vypustit z úst právě to, co se jim urodilo v hlavě. Někdy ani nepřemýšlejí (a mohly by chvilku počkat, než se nová informace usadí nejen v mozku, ale hlavně i v mysli …) a vyhrknout hned první nástřel, kterým partnera leckdy uzemní až zbytečně zraní.

manželská hádka

Ženy by měly mluvit s rozvahou vůči muži, protože mužské pokolení je naprosto vzdálené ženskému myšlení. Dámy, cokoliv vychrlíte na svého partnera, on vám vše věří. Věří tomu, co říkáte, on netuší, že „to“ myslíte jinak. Jestliže chcete, aby vám muž porozuměl a udělal to, co vy si představujete, že má udělat, tak mu to prostě a jednoduše úplně normálně ŘEKNĚTE. A nezabalujte slovíčka do spousty celofánu a blyštivého alobalu, protože jeho odlesky muže matou. Většina mužů nevnímá postranní úmysly své drahé polovičky, a proto dochází ke zbytečným nedorozuměním. A už vůbec v hádce by neměla zaznít slova, která bohužel ženy hodně používají:

spokojení manželé leží v trávě

„Ty mě nemáš rád. Kdybys mě měl rád, tak to budeš přece vědět!“ anebo „Ty už mě nemiluješ. Kdybys mě miloval, tak ti dojde, že to takhle nechci!“
Milé ženy, tyto věty jsou naprosto zničující a zbytečné. Muž není psycholog, aby pátral ve vašich citech, ve vaší hlavě a ve vaší mysli, jak jste „to“ myslela, když jste mu „to“ říkala. Proto apelujeme na ženský cit a rozvahu: Pokud chcete předejít nedorozumění a posléze i hádkám, zda vás vaše polovička miluje či nemiluje, zda vás chápe a proč nechápe, mluvte s mužem na rovinu! Jasně, stručně, srozumitelně! Jen tak jeho levá mozková hemisféra pochopí a vyjde vám vstříc.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku