Jak zjistit, zda má o vás muž zájem

Řeč těla
• Jedním z nejčastějších příznaků, že vás muž má rád je, že se na vás hodně dívá. Když ho přistihnete při pohledu na vás, zvedne obočí (obvykle to trvá jen zlomek sekundy), nakloní se k vám nebo se postaví vedle vás, je to důležité znamení, že vás má rád.
• Podívejte se na jeho ruce a pohyby. Pokud jsou k vám jeho ruce často namířeny a občas se vás bezděčně dotkne nebo se k vám často naklání, řekne vám to hodně o tom, o co se opravdu zajímají.

dvojice na trávníku

• Když vás vidí, snaží se upravit? Rovná si kravatu, upravuje si košili nebo vlasy? Pokud to dělá, když se k němu přiblížíte, je to známka toho, že přemýšlí o svém vzhledu, protože chce, abyste ho považovali za atraktivního.
• Podívejte se také na jeho pozice vsedě. Muži, kteří sedí s nohama otevřenýma nebo s rukama v bocích, se snaží zapůsobit a obvykle se zajímají o ženu, s níž mluví.
Úsměv
Úsměv je dalším důležitým ukazatelem, pomocí kterého můžete zjistit, zda vás má muž rád. Muži jsou šťastní vedle dívky, o kterou mají zájem a pokud mají o vás zájem budou se ve vaší přítomnosti usmívat. Je to nevědomá reakce způsobená vnitřní radostí, kterou cítí, když jste v jejich blízkosti. Když vás má muž rád, je nemožné, aby se neusmál. Pokud se tedy zdá, že má vždycky skvělou náladu, když je kolem vás, je to silným znamením jeho zájmu o vás.

mladý pár

Vizuální kontakt
Oční kontakt je jednou z nejdůležitějších věcí, které si člověk musí všimnout. Mnoho lidí se vás běžně bude snažit tajně sledovat, když si budou myslet, že je nesledujete. Když je objevíte, sebevědomější muži naváží a udržují oční kontakt.
Telefon
Velkým znamením, že vás má člověk v dnešní době rád, je to, jak často je na svém mobilním telefonu, když je kolem vás. Všichni víme, že smartphony jsou nejlepším způsobem, jak ukončit vzájemnou komunikaci, takže pokud sedí a zírá na svůj telefon, je to špatné znamení. A naopak, pokud ho vidíte ignorovat svůj telefon, když jste spolu, je to dobré znamení, že vás má rád.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku