Jaký módní styl je ten pravý pro vás?

Jaký módní styl je ten pravý pro vás? Ten, ve kterém se cítíte hlavně dobře. Nemá smysl pokoušet štěstí a narvat se do oblečení, které vám zbytečně zdůrazňuje nové špíčky, které jste nestihla po Vánocích shodit jen proto, že tento kousek byste si tuze přála mít ve své garderobě. Většina žen už dávno zjistila, že nefunguje fígl – zhubnu do věcí! To znamená, že si koupí nové kalhoty, halenku anebo šaty – prostě nový kousek do svého šatníku, který jim je těsný s tím, že do „něho“ zhubnou!

šaty v módním stylu

Ovšem, málokteré dámě se to povede. Zpravidla tuto novinku ve svém šatníku pár let přechováváte, mnohdy ji zastrčíte někam dozadu, kde není pořádně vidět, abyste ji neměla na očích a nepřipomínala vám tak vaše tehdy nešťastné rozhodnutí. Nejen, že stála hříšné peníze, protože v té době, kdy jste si ji pořizovala, byla „in“, ale je svědkem vaši nehynoucí snahy hubnout. A výsledek se stále nedostavuje. Máme pro vás jednu radu od srdce. Už to nedělejte. Zbytečně se tak trápíte a vystavujete stresu.
„Hubnoucí motivace“ musí přijít zevnitř vás a ne zvenčí. Vy sama si musíte uvědomit, proč chcete hubnout. To, že chcete shodit nadbytečné kilogramy kvůli halence, není dostatečná motivace a dlouho vám nevydrží. Hledejte ty správné důvody:

zákazník platí za nákup

  • Chcete nastartovat zdravý životní styl?
  • Máte zdravotní problémy (zadýcháváte se, vysoký cholesterol, cukr v krvi, bolest kloubů a podobně)?
  • Chcete se líbit sama sobě?
  • Chcete být na sebe pyšná?
  • Chcete se umět pochválit?
  • Anebo si přejete spočinout společně s partnerem ve vaší vaně plnou bublinek ….
  • Anebo toužíte vašemu bývalému partnerovi dokázat, oč přišel ….

Hledejte motivaci a hubněte hlavně kvůli sama sobě, pak vás nebude hryzat černé svědomí, když za pár let halenku, svetřík, kalhoty nakonec ze své šatní skříně vyřadíte, protože se do nich stále nenasoukáte. Užijte si světa mody v té šíři, velikosti a v barvách, které vám sluší. Rozviňte svoji ženskost, usmějte se na sebe, pohlaďte se a móda se stane vaší kamarádkou a ne nepřítelkyní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku