Maledivy – země tisíce ostrovů

Pokud toužíte po nezapomenutelné exotické dovolené, pak určitě musíte navštívit Maledivy. Ty jsou stále více populární, ale díky množství ostrovů si můžete užít příjemný klid a soukromí. Maledivy – to je více než tisícovka ostrovů. Z těch je obydleno něco kolem 200. Tyto úchvatné ostrovy okouzlí snad každého. Objevte to nejlepší, co Maledivy nabízí a zažijte dovolenou s vůní exotických dálek.

ostrov

Alimantha Island
Alimantha Island je jedním z nejoblíbenějších ostrovů Malediv. Okouzlí vás tu pláže s bílým pískem, které jsou lemovány zelení. Na své si tu přijdou milovníci potápění. Nachází se tu totiž chráněná potápěčská lokalita – myaru kandu, kde můžete pozorovat bohatý podmořský život. Je jedním z nejznámějších potápěčských kanálů. Užít si tu můžete také pěší turistiku. Na ostrově se nachází hned několik menších stezek.
Hulhumale
Hulhumale je umělým ostrovem o rozloze 2 km². Hrází je spojen se sousedním ostrovem Hulhule, na kterém se nachází mezinárodní letiště. Spojení mezi nimi zajišťuje přívoz. Ostrov leží v laguně a nachází se tu hned několik obchodů. I přesto vás tu ale potěší příjemný klid.
Biyadoo Island
Tento resort omývají tyrkysově zbarvené vody oceánu. Tento tropický ráj je porostlý hustou vegetací a obklopený jedním z nejlepších korálových útesů. Je vyhledávaným místem pro milovníky šnorchlování a potápění.

pláž

Aarah Islands
Kolem ostrova Aarah Islands naleznete spoustu zajímavých míst k potápění a šnorchlování. Z tohoto resortu můžete podniknout nejrůznější výlety, které jsou pravidelně organizovány.
Ukulhas
Ostrov Ukulhas je téměř celý lemovaný nádhernou písčitou pláží. Nabízí parádní zážitky s možnostmi šnorchlování a potápění na korálovém útesu.
Ať už se vydáte na kterýkoliv z maledivských ostrovů, můžete si být jisti, že si užijete příjemně strávený čas v nádherném prostředí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku