Manželka vyráží na wellness? Vy máte pré!

Jestliže vaše manželka přijde s návrhem, že by ráda vyrazila s kamarádkami na wellness víkend, určitě nebuďte proti! Zažeňte sžíravé myšlenky na to, že se rázem, sotva vyjde z domovních dveří, vrhá do náruče svého milence a začněte se naopak radovat. Vám totiž nastává to pravé „volníčko“!!
Žádný muž ještě neumřel hlady, když jeho manželka odcestovala na týden navštívit svoji matku! Takže když vaše žena vezme kramle jen na víkend, nakonec se vám bude zdát, že je to dost krátká doba na to, aby i vy jste si užili volna! Konečně nemusíte nic! Konečně nad vámi nestojí dráb s knutem a nařizuje – ukliď si po sobě, dej noviny do přihrádky, sklop prkýnko na toaletě, necákej, když se sprchuješ a když už musíš cákat – utři to po sobě!!

pizza na objednávku z fast foodu

Nemlaskej, nešťourej se – víte kde …, nechrápej, neodmlouvej a tak bychom mohli pokračovat.
Existuje manžel, který snad manželce – viz výše její výroky – rozmlouvá, aby nikam nejezdila?!
Pánové, podívejte se na její odjezd z jiného úhlu pohledu. Určitě vám navaří jídla tolik, že byste mohli pozvat Armádu České republiky na hostinu. Některá manželka má – a muži to nechápou, ale nepřesvědčujte ji o opaku, nechte ji při tom (bude to pro vás mít značné výhody) – výčitky, že svého manžela opouští. Byť na pár dnů. Protože ona si jede za péčí a za kamarádkami, a přitom chudáček manžel zůstává SÁM doma.
První výhodou je navařené jídlo.
Druhou, a to nespornou výhodou, je K L I D
Třetí výhodou je moci si dělat co chci kdy chci.
Nikdo vám nepřepíná televizi.

děti v pyžamu

Pivo můžete pít rovnou z lahve.
Prkýnko na toaletě jakoby pro vás neexistovalo. Je stále, jako vaše sebevědomí, nahoře.
Můžete snídat klidně i ve dvanáct odpoledne a nikdo vám to nevyčítá.
Navečer se obložíte nezdravými (dle mínění vaší drahé polovičky) dobrotami, načnete láhev vína a s nohama na skleněné desce konferenčního stolku lustrujete novinky na internetu.
Nechala vám děti doma? Žádný problém. V tom případě mají pré i vaše děti! Rázem se stáváte jejich kámošem. Vyhlásíte prázdniny. Dojdete pro hranolky, objednáte pizzu, nalejete všem coca colu a zahájíte společně „pyžamový den“. Děti vás budou milovat!!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku