Moderní pomocník, který ulehčí práci s úklidem

Výhody robotického vysavače jsou natolik lákavé, že o nich není zapotřebí dlouze polemizovat. Vždyť se jedná o šikovného a chytrého pomocníka do domácnosti, který na sebe vezme veškerou odpovědnost s vysáváním a vytíráním. Váš domov ještě nikdy nezářil čistotou jako nyní! Faktem sice zůstává, že i ty nejmodernější přístroje stále ještě nedovedou plnohodnotně nahradit vytírání za pomoci mopu či vysávání s výkonným vysavačem, přesto do značné míry šetří čas. O jeho kvalitách mluví samotné domácnosti, u kterých je k vidění se stále se zvyšující četností.

Bez práce
 
Jako u všech zařízení, i zde se jednotlivé modely liší dle ceny, výkonosti a disponují různými funkcemi. Některé robotické vysavače zvládnou vysávat, jiné mohou podlahu i vytírat. Je možné si nastavit zóny, do kterých jim je přístup odepřen či je ovládat zpovzdálí za pomoci mobilního telefonu. Na co se při výběru zaměřit a které funkce můžete s klidným svědomím oželet?
 
V první řadě je zapotřebí si uvědomit, že robotický vysavač na sebe nepřevezme veškerou zodpovědnost za úklid, slouží spíše k udržování čistoty. I ten nejlepší a nejvýkonnější model nedokáže zcela nahradit běžné vysávání či pobíhání s mopem. Alespoň vám ale ušetří práci při sobotním velkém úklidu. Chlupy od domácích mazlíčků či drobečky pod stolem sesbírá spolehlivě, na některé větší nečistoty ale zkrátka nestačí. Hůře si poradí i s kobercem či s některými špatně přístupnými místy.

Šikovný pomocník
 
Před odchodem z práce je dobré nastavit časovač a používat robotický vysavač na udržovací úklid, který zajistí příjemné a čisté prostředí. Již po prvním použití však uvidíte mírné nedostatky, zkrátka jsou tyto vysavače teprve v začátkách a není možné od nich očekávat zázraky. Usnadní práci i v případě, kdy je v domácnosti někdo alergický na prach, neboť některé modely v sobě mají zabudovaný HEPA filtr.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku