Muži, kterým je třeba se vyhnout

Když hledáte okouzlujícího prince, nebo se chystáme navázat nový vztah, musíte být velmi opatrné a pochopit, co se skrývá za vzhledem toho chlapce, či muže, který se vám tak líbí.
Najít toho správného muže je pro ženy obtížný úkol. Když to už vypadá, že vás nemůže nic překvapit, přichází další muž s novými zvláštnostmi. Ze zkušeností jiných žen se můžete poučit.
1. Ten, kdo se „nechce vázat“
Vyjdete si spolu první večer a on začne s tím, že prozatím není připravený na vážný vztah. Řekne vám, že právě vyšel z komplikovaného vztahu a požádá vás, abyste tomu porozuměla a ubezpečí vás, že chce být upřímný.

muž spící u stolu

Vypadá to, že na tuto výmluvu mají muži snad nějakou příručku. Vy ještě ani nevíte, zda to chcete zkusit a on už vás připravuje na to, že chce nezávaznost. Pokud to vyhovuje oběma, je to v pořádku, jinak ale honem pryč.
2. Žárlivec, který omezuje vaši svobodu
Žárlivec se bude v každém ohledu snažit omezit vaši svobodu tak, že se budete cítit neustále provinile. Bude si myslet, že váš kolega to opravdu chce zkusit, nebo že vás možná přitahoval ten chlap, který se na vás usmál v baru. V jeho mysli se budou rodit absurdní situace, díky nimž bude i nové tričko do práce podezřelá rekvizita ke svádění spolupracovníků. Vášnivé a dlouhé diskuse o věrnosti budou na stole tak často, že vám to bude kazit každý den. Z takového dusna utečte co nejdříve.
3. Mamánek, díky které se ocitnete ve „trojce“
Tato kategorie patří mezi nejjemnější muže, na začátku vzbuzuje něhu, zejména v první fázi, kdy se vám všechno o něm zdá úžasné. Buďte opatrní, pokud se ocitnete ve „trojce“, kde s matkou budete muset každý den soupeřit. A pravděpodobnost vítězství je velmi malá. I v tomto případě se pokuste okamžitě pochopit, do jakých potíží se dostáváte, a pokud nechcete zažít neustálé frustrace z konfrontace, zapomeňte na mamánka.
4. Věčný útěkář
Tento muž je tajemný, a to je možná přitažlivé. Pokud si příliš chrání své soukromí, moc do vztahu neinvestujte. Nejprve vytvoří iluzi dokonalého vztahu, chvíli vás bude brát na výlety a připravovat vám večeře, ale nepředstaví vám kamarády ani nepozve do svého bytu. Potom se stane, že vám jednoho večera pošle zprávu plnou sentimentů a zmizí z vašeho života. Začnete pochybovat i o jeho jméně, zda bylo pravé.

partnerská hádka

5. A tím to nekončí
Stejně tak je třeba se vyhnout „narcisům“, kteří o sobě moc rádi mluví a velice těžce snáší kritiku. V dané činnosti nemůže být nikdo lepší než on. Pokud něco není v pořádku, nikdy to není jeho chyba, ale odpovědnost bude vždy nést někdo jiný, nebo bude vinit smůlu. Vaše problémy s vámi sdílet nikdy nebude. Zbystřete i v případě, že na každé schůzce bude přítomný alkohol, nebo že nikdy nebude chtít mluvit o své minulosti. Pokud zjistíte, že vám lže, co asi přijde, až se váš vztah upevní. A pozor na playboye. Je hezké se cítit centrem vesmíru, ale rozhodně tam nebudete jen vy. Těšit ženy bere jako své poslaní a bude se tak chovat ke každé, kterou potká.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku