Po padesátce život nekončí ale začíná!

Ženy se zpravidla bojí stárnutí a dělají všechno pro to, aby si připadaly stále mladé a žádoucí. Proto navštěvují solária, kosmetické salony, podstupují různé zkrášlující plastické operace, vynakládají spoustu peněz na obnovu pocitu mládí. Mají pocit, že jim život protéká mezi prsty. Někdy se hovoří i o syndromu zavírajících se vrátek. Ženy, naopak – po padesátce život začíná!

usměvavá zralá žena

Není proč plakat a naříkat. Že vaše tvář už nevykazuje rysy mládí, tváře jsou povadlé, víčka těžká a spadlá, při úsměvu se vám tvoří vrásky? Vždyť je to přirozené, naopak nepřirozené jsou padesátnice vypadající na dvacet. Někdy se plastická operace nepovede, a to jsou ty známé „kašpárkovské“ úsměvy. Pusa od ucha k uchu a nepřirozená přísná tvář – sice bez vrásek, ale také bez mimiky – získává naopak nepřirozené vzezření. To byste chtěla? Není lepší být spokojená s tím, co nám matička příroda nadělila a stárnout s grácií a úsměvem? Vždyť už se nemusíte s nikým srovnávat, jste natolik zkušená a mnohdy omlácená životem, prožily jste neskutečné trable a těžká trápení. Setkaly jste se smrtí svých blízkých a nyní bystě měla plakat nad tím, že vám padesátka zaklepala na vrátka?

dvě kamarádky si povídají

Jde o to, jak se ke stárnutí postavíte. Zda vás sklátí pohled na sebe do zrcadla anebo si řeknete, mohlo to být ještě horší! Milé ženy, získejte nadhled nad životem. Važte si toho, že máte okolo sebe zdravou rodinu, můžete polaskat nově narozené vnoučátko, být hrdé na své dospělé děti. Ve svém věku máte zpravidla zařízené bydlení dle svých tužeb a představ, máte zaměstnání, kde se cítíte dobře, netrpíte nedostatkem. Tak proč smutnit? Ne každá z vás má takové štěstí, že žije ve spokojeném partnerském vztahu, má děti – ne každé toto bylo osudem dopřáno. Vaše děti se dobře uchytily v životě, jsou samostatné, mají rodinu – pokračovatele vašeho rodu. Scházíte se, a máte dobré vztahy, a navíc máte skvělou přítelkyni.
Co je proti tomu pár nových vrásek ve vaší tváři?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku