Vybírejte si oblečení podle vašeho pocitu

Patříte mezi ženy, které bezradně bloudí uličkami v obchodech plných oblečení? Procházíte mezi přeplněnými regály a stojany, na kterých jsou navěšené svetry, šaty, kalhoty, šátky, sukně a nevíte, po čem sáhnout? Sem tam náhodně vnoříte ruku do šatstva a jdete si vybraný kousek zkusit? A takhle pokračujete pokaždé, až jste z věčného svlékání a oblékání unavená, že necháte věci tak jak jsou a vezmete roha? Dnešní obchody nabízejí nepřeberné množství ošacení a stále navážejí nové a nové. Pryč jsou ty doby, kdy se moderní kousky obměňovaly spolu s proměnou ročních období čtyřikrát do roka.

pohled na nákupní centrum

Dnešní výrobci oblečení novou módu přímo chrlí a obchody jsou zavaleny natolik, že se ani neprodají a končí, bohužel, na skládkách.
Všeho s rozumem. Nejprve si uvědomte, co chcete. Prohlédněte si svůj šatník a vyřaďte z něho kusy oblečení, které jste rok dva neměla na sobě a stále ho schováváte pro příště. Žádné příště už nebude. Nekompromisně tyto věci vyřaďte a ulevte svému šatníku. Přiznejte sama sobě, že tyto šaty jste na sobě měla před léty, kdy jste vážila o pár kilo méně a dnes už se do nich při nejlepší vůli nedostanete. Je to kruté přiznání? Ne, je to život. Proč byste měla mít 48 kilo jako anorektické modelky? Většina mužů mají rádi vedle sebe ženu a ne dítě. Co by si s takovou dívčinou počali? Vždyť ji odfoukne i vítr. Kdežto vy stojíte pevně na zemi na svých nohách a víte co chcete. To mužům imponuje.
kamarádky spolu nakupují

Proto provětrejte svůj šatník a udělejte si radost. Vezměte si na pomoc svou nejlepší kamarádku a zajděte spolu nakoupit pár věcí, ale opatrně. Nenakupujte bez rozmyslu, už při nákupu přemýšlejte, zda nový kousek půjde zkombinovat s věcmi, které máte doma. Stačí opravdu jen pár kousků, které prosvítí váš šatník i vaši duši. A oblečení, které jste vyřadila, nevyhazujte. Prodlužte jeho užitečnost tím, že ho darujete charitě. Ještě udělá radost jiným.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku