Podpořte své zdraví pohybem

Podpořte své zdraví pohybem. Nejen, že budete na čerstvém vzduchu, tím máme na mysli chůzi anebo pro pokročilejší přímo už běh, ale protáhnete své svaly a pročistíte hlavu. Předejdete tak pobolívání zádových svalů, zvláště v případě, pokud trávíte v zaměstnání více než osm hodin a sedíte před počítačem a nezvednete oči od klávesnice po celý pracovní den. Jestliže nebudete nic dělat, žádný sport ani žádné protahování po práci, nějaký čas to vaše tělo vydrží.
Ale jak bude čas běžet, ten totiž nezastavíte, stejně jako vaše roky, tak se začne nenápadně ozývat krční páteř, pravá horní strana zad (podle toho, jestli jste pravák nebo levák), protože i chybným posezem a držením klávesnicové myšky dochází k natažení zádových svalů. Přidá se k tomu rameno a jak už vás začne jednou bolet, bolest sama neodezní. Pokud stále budete odolávat jakémukoli zdravému pohybu nebo alespoň protahování svalů po každodenním zaměstnání a sezením u počítače, přijdou na řadu léky, které utlumí vaši bolest.

Nordic Walking ve městě

Jenže – co udělají léky? Ano, jak jsme řekli výše –   u t l u m í     b o l e s t, to znamená, že volíte jen prozatímní řešení a navíc léky neřeší příčinu – proč vás záda a hlava začaly bolet, ale řeší až ten následek.

cure-1006810_640

Když to teď vidíte napsané. Vidíte ten rozdíl? Už vám přichází informace, co znamená příčina a důsledek? Tím, že se začnete ládovat léky, nevyřešíte příčinu, naopak si můžete zničit žaludek, ovlivnit práci jater, střev atp., protože každý chemicky upravený lék má – ať chcete nebo nechcete, vedlejší účinky. A pokud vás   n á h o d o u   začne bolet žaludek a vy navštívíte doktora – co udělá lékař? Předepíše vám léky proti bolesti žaludku. Ale vy už neřeknete, že se ládujete léky proti bolesti zad, takže můžete dostal léky na vedlejší účinky. A kolotoč užívání léků se začíná pomaličku roztáčet. Může to tak být a nemusí. Záleží jen na vás, zda se přesvědčíte k pohybu či skončíte s hrstí léků v ruce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku