Pořiďte si zdravotní židli

Jak se říká „Kdo má židli, ten bydlí“. Ovšem na židli byste neměli šetřit, obzvláště na té, na které trávíte velkou část času, tedy třeba v pracovně. Nevhodně zvolenou židlí si totiž zaděláváte na problémy s krční páteří, bolestí zad a podobně.

ergonomická židle

Důsledky sezení na nevhodné židli

Pokud dlouhodobě sedíte na nevhodné židli, brzy přijde doba, kdy se začnou ozývat vaše záda a krční páteř. Nejen v práci, ale i doma mnozí z nás sedí na nevhodné židli. Pokud doma sedíte v pracovně nebo u počítače na nevhodné židli, vaše záda vám za to nepoděkují. Chronické bolesti zad dnes trápí každého druhého člověka, a to už je alarmující. Potíže se zády se tak řadí na první příčky civilizačních onemocnění.

ZBAVTE SE BOLESTÍ ZAD A POŘIĎTE SI ZDRAVOTNÍ ŽIDLI

Trávíte dlouhé hodiny častým sezením a ve vaší pracovně pořád sedíte na nějaké starší rozvrzané židli? Dopřejte vašim zádům opravdové pohodlí a komfort. Pořiďte si vhodný typ židle a vaše záda vám poděkují.

Aby mělo sezení na židli ten správný efekt, musí splňovat určité předpoklady. Předně by měla mít ergonomicky tvarovaný sedák i opěrku. Zároveň by u sedáku i opěrky měla být možnost nastavení do konkrétní polohy. Jedině tak totiž budete moci získat potřebné pohodlí a komfort během sezení.

K pohodlnějšímu sezení vám také poslouží možnost nastavení výšky u područek.

Klasické obyčejné židle neumožňují téměř žádná nastavení, a to je špatně. Ideální je co největší počet možných nastavení tak, abyste si mohli židli uzpůsobit vaší konkrétní výšce a proporcím.

čistá pracovna

Myslete na vaše zdraví a vaše záda

Pořízením kvalitní zdravotní židle se nejen zbavíte bolestí zad a krční páteře, ale také budete těmto obtížím předcházet do budoucna. Sezení u pracovního stolu pro vás také bude příjemnější a pohodlnější. Důležité je ovšem si během práce dělat časté přestávky na protažení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku