Pravidelné cvičení doplňujte kvalitní stravou

Ženy zpravidla dbají na svou postavu, chtějí se líbit samy sobě, i na mínění okolí jim někdy záleží. Jsou disciplinované. Pakliže cítí, že nějaké to kilíčko přibraly, okamžitě začínají jednat. Vědí moc dobře, že s přibývajícími léty se každé nabrané kilo shazuje čím dál tím tíže. Proto se věnují pravidelnému cvičení a mnohé ženy si nedovedou bez fitness svůj život už představit. Je to už určitý životní styl, kdy se cíleně zlepšuje tělesná kondice, zpevňují svaly, získává se celková pružnost těla a mimo jiné se zvyšuje i imunita.

žena si měří metrem štíhlý pas

Do fitness se totiž neřadí, jak by mnozí předpokládali, jen posilování a zvedání činek v posilovnách, ale klasické cvičení jako jsou například aerobic, bosu, kruhový trénink, plavání ale i běh v přírodě. Je to veškerý pohyb, který vám dělá dobře a vaším cílem je zlepšení vaší kondice. Ruku v ruce s tím jde ale i stravování. Velkou chybou bývají diety, a to u mladších ročníků. Ne všichni, kteří cvičí a jsou štíhlí až hubení, jsou zdraví, mají vyrýsované břišáky a v pohodě zlepšují svou fyzičku.
Důležité je i hýbat se pro radost a získat tak návyk pravidelného pohybu, který nás těší. Sice jsme po cvičení zadýchaní a upocení, ale endofirmy pracují. Máme radost a dobrý pocit ze sebe sama.

skupinové cvičení v tělocvičně

Chybou je, když míváme výčitky, že jsme si měli dát víc do těla, a proto snížíme příjem stravy – abychom náhodou nepřibrali. Velká chyba! Tělo, aby mohlo vydávat energii – ji také musí přijímat, a to ze správně volené a podávané stravy. Zapomeňte na nízkotučné jogurty, hledejte potraviny s vysokým obsahem bílkovin, zařaďte drůbeží maso a zdravé tuky v přirozené formě jako je tuňák, avokádo nebo ořechy. Tělo musí díky kvalitní výživě po tréninku mít sílu i regenerovat! Stejně tak nezapomínejte na pravidelný pitný režim. Zařaďte proteinové, vitamínové anebo regenerační koktejly.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku