Překročili jste šedesátku? No a co!

To přece neznamená, že musíte skládat ruce v klín, nehledě na to, že mnohé z vás ještě možná i pracují a chodí do zaměstnání. Ale většina žen, alespoň podle dosavadních studií, dává přednost odchodu do předčasného důchodu, a to právě proto, aby si důchod, jak ony samy říkají a hlásají: Dobře užily, dokud je čas! Jestliže vás netrápí závažné zdravotní problémy, pak šedesátka je úžasný věk! Mnohé dámy najednou zjišťují, že když opustily pravidelné návštěvy kosmetičky, že to na své pleti vůbec nepoznaly. Jestliže jsou šťastné a spokojené, najednou nemají potřebu vyvíjet velkou snahu o krásu své pokožky.

hands-4051469_640

Ne, že by nedělaly vůbec nic, ale zjišťují, že si samy dokážou udělat volný čas jen pro sebe, kdy si vezmou do ruky knížku, pletení, malování – prostě co mají rády a na co celý život nezbýval čas. Rozloží vše pěkně kolem sebe, přichystají si šálek chutného čaje anebo voňavou kávičku, nanesou pleťovou masku, kterou mají za minutku na obličeji a dekoltu a deset až patnáct minut odpočívají. A takováto péče včetně pravidelného používání kosmetického krému jí naprosto dostatečně nahradí tisíce, kterými pravidelně zásobovala svou kosmetičku. Nyní si za ušetřené peníze nakoupí dárečky, které jí budou dělat radost anebo třeba vyrazí s kamarádkami k moři!

seniorka žena u moře

Jsou i takové dámy, které posunuly laťku zralosti ještě výše. A to když zjišťují, že se nemají za co stydět a dokonce začínají být hrdé na své šediny. Pravda je, že to leckteré dámě i sluší. Zejména, šmrncne-li je pro začátek, pěkně zbarveným melírem, aby odrosty nebyly tak nápadné. A po čase už si začnou pěstovat své vlastní krásné sivé vlasy bez šamponů se silikony a barev na vlasy, které povětšinou obsahovaly látky, jenž vlasům a pokožce škodily. Ženy defacto ozdravují pokožku, vlasy a hlavně své pocity, kdy vědí, že už nic nemusí a to je činí šťastnými. Ale co si nenechte v žádném případě, milé ženy, vzít, jsou uvolňující relaxační masáže, které budou dělat dobře nejen vašemu tělu, ale hlavně i vaší duši.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku