Pro ženy vše

Jste-li chlapi, víte dobře, co jsou chlapi zač. A jste-li ženy, určitě máte tvory zvané muži prokouknuté, a tudíž také víte své. A tak všichni víceméně víme, co jsou muži sami o sobě zač. A aby něčím takovým (pokud možno) nebyli, musí se na nich svým působením podepisovat ženy.
Znáte mužské. Když se jim něco nechce dělat, vydlábnou se na to nebo to nějak zaonačí, aby se vlk nažral a koza zůstala celá, tedy aby to vypadalo, že je to v pořádku, aniž by se muselo pro takový skutečný pořádek něco podniknout. A jsou to ženy, díky nimž se nakonec muži pustí i do činností, jimž by se jinak vyhnuli, a dotáhnou je možná i až do zdárného konce.

ženská tvář

Znáte muže a jejich vkus a estetické cítění. Pokud by byl interiér jejich domácnosti ponechán na nich samotných, to by to dopadlo! Avšak díky tomu, že existuje pozitivní vliv žen, jsou mužští nejednou schopni dokonce i luxovat či utírat prach a mýt nádobí. Jsou to ženy, díky nimž nepovalují chlapi své svršky a spodky po podlaze nebo tam, kam jim tyto zrovna upadnou.
Když jsme pak u toho oblečení, jistě víme, jak by se mužské plémě oblékalo, kdyby se o něj ženy nepostaraly. Takoví chlapi by byli schopni chodit stále v tomtéž, dokud by se to na nich nerozpadlo, a dost možná ještě déle.

žena proti slunci

Ženy jsou prostě nezbytné k tomu, aby muži žili jako lidé a v lidském prostředí. A naše drahé polovičky dosáhly ještě daleko větších úspěchů. Vždyť si jenom vezměte, co všechno dělají muži právě kvůli ženám. Myjí se, voní, ba dokonce se i holí a češou. Dokonce i sako a kravatu si někdy kvůli ženám berou, za kulturou pod vlivem žen chodí, ba i květiny svým partnerkám přinejmenším občas nosí. Kvůli ženám se muži nejednou zříkají i zhýralého života, kvůli ženám vydělávají, nechávají prkýnko dole…
Prostě na muže působí nejen přitažlivost zemská, ale i přitažlivost ženská. A ta je jedinou zárukou civilizovanosti lidstva.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku