Tiské stěny – skalní město, které si zamilujete

Pokud hledáte vhodný typ na odpolední výlet, pak se vydejte na místo, které si zamilujete celá rodina. Čekají na vás fantastické výhledy, procházky mezi skalami a jedinečné kontrasty. Takovým místem jsou Tiské stěny, které se nacházejí v okrese Ústí nad Labem ve výšce 630 metrů nad mořem.

pravčická brána

Až na vrcholky skal
Navštivte tuto atraktivní a oblíbenou turistickou oblast. Na vrcholky skal se můžete dostat i bez toho, abyste byli zkušenými horolezci. Tedy alespoň na ty v Tisé. Ale i pro horolezce se tu něco najde. Toto místo je ideálním výletním cílem jak pro turisty, tak i pro milovníky horolezectví.
Skalní město – Velké a Malé stěny
Skalní město má dvě části – Velké a Malé stěny. Můžete si vybrat ze dvou prohlídkových tras. Na cestě naučnou stezkou na vás čeká několik informativních zastávek. Během procházky se můžete kochat různými převisy, skalními otvory a průchody. Malé stěny zahrnují kolem dvacítky skalních útvarů s kamennými schody a soutěskami. Velké stěny pak jsou opravdu jedinečným zážitkem pro milovníky přírodních zázraků.
Prožijte krásný čas strávený ve skalách. Na své si přijdou děti i dospělí. Společně si tak užijete krásné chvilky spojené s pohledy na to, jaké matka příroda umí vykouzlit krásy.
Na výlet si vyhraďte raději celý den. K tomu, abyste si prošli celý areál budete potřebovat přibližně 4 – 6 hodin.

skalní útvar

Region Českého Švýcarska láká k výletům
Navštivte region Českého Švýcarska, který toho má hodně co nabídnout. Jeden den vám na návštěvu této oblasti stačit rozhodně nebude. Vyrazte na výlet do Tiských stěn a užijte si výlet plný zábavy a poznání. Čekají na vás jedinečné výhledy z hřebenů skal a zajímavé útvary vytvářející celek v podobě skalního města. Na své si tu přijdou milovníci krásné a zajímavé přírody a také ti, co vyhledávají adrenalinové sporty, jako třeba horolezectví.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku