K ženě patří manikúra jako k běličce voda

Ruce používáme každý den, aniž bychom o tom přemýšleli. Ruce nám podávají nápoje, jídlo, leckdy jsou zdrojem našich příjmů. Pracujeme s nimi zcela automaticky a každodenně. Ruce používají muži k těžké fyzické práci, ženy při vaření, koupání dětí, utírání, vytírání, mytí oken, k mazlení s milovanými robátky. Jen si všimněte a uvědomte si, že vlastně ruce používáme stále, a proto bychom o ně měli pečovat.

manikérka ošetřuje klientce nehty

Je určitě dobré je pravidelně omývat v čisté vodě za pomocí tekutých či tuhých mýdel, obzvláště v dnešní době plné korona hrozby, kdy věnujeme čistotě rukou větší pozornost než kdy jindy.
Používáním antiseptických gelů a dezinfekce naše ruce trpí, tím spíše bychom následně o ně měli více pečovat. Určitě je nutné je alespoň nejméně dvakrát denně promazat vhodným krémem, a to ráno před odchodem z domova a když se chystáte uléhat do peřin. Je vhodné mít v kabelce alespoň cestovní tubičku s krémem pro denní potřebu, abychom si ho mohli do našich skvělých pomocníčků vetřít i přes den. Pro tuto chvíli volíme rychleschnoucí výživné anebo hydratační krémy.

barevné laky na nehty

Jenže, nestačí se postarat jen o kůži, ale pečlivě upravené nehty jsou výsadou ženy, která dbá o svůj módní zevnějšek. Běžnou manikúru si dáma v domácím prostředí dokáže udělat, ale co naplat, péče profesionální manikérky se nedá ničím nahradit. Hlavně je to o pohodlí a o tom, že se o vás někdo stará. Nejdůležitějším faktorem je ale to, že vašim nehtům dokáže stylistka dát nejen ten správný tvar, ale zároveň je opečuje výživnými toniky, vyčistí, zastřihne do žádaného tvaru, vyleští a dle vaší nálady i nalakuje.
Požádejte o manikúru za pomocí přírodních prostředků, které vyživují a nepoškozují nehtová lůžka. Naopak jim dodávají vitalitu a pevnost. Manikúra není jen o úpravě a zastřižení nehtů, ale manikérka vám ošetří zároveň celé ruce. Odstraní citlivým peelingem odumřelé buňky, promasíruje a prokrví pokožku na rukou. Jde o velmi příjemnou proceduru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku