V květnu do práce na kole, pěšky, na koloběžce!

Vrhněte se už teď do registrace na webu „Do práce na kole“, protože brzkou registrací ušetříte na startovném, za které obdržíte parádní eko-triko s emblémem výzvy DPNK. A proč byste to měli dělat a přihlašovat se do výzvy? Čím více nás bude, tím více ušetříme kysličníku uhličitého a pomůžeme zeleným plicím naší planety! Podpoříme spolu udržitelnost dopravy, která je ekologická, hospodárná a bezpečná! Zlepšíme svoje zdraví zdravým pohybem. A ušetříme i peníze za pohonné hmoty a za jízdné městskou hromadnou dopravou.

elektrokoloběžky pro městský provoz

Nesmíme zapomínat ani na to, že se nebudeme tím pádem shlukovat v metru, na stanicích veřejných zastávek a oddálíme či „utečeme“ nebo „ujedeme“ na kole i protivné době koronavirové. Budete tak ve větším bezpečí. A hlavně, stanete se jedním z účastníků úžasné celostátní výzvy a rozšíříte jejich řady. Jen vloni se do akce přihlásilo na šestnáct tisíc nadšenců, a to organizátoři museli překonávat sami sebe, když až na poslední chvíli měnili podmínky akce. Dokonce se zdálo, že se akce ani nerozeběhne, protože původní podmínky účasti byly takové, že se započítávaly do soutěžení jen cesty do práce a zpět.

cyklista jede na kole

Jenže, jak si všichni vzpomínáte, vloni doba ledová koronavirová dala skoro všem na frak. A lidé mnohdy pracovali z domova, přišli o zaměstnání, čerpali ošetřovačky na malé děti a najednou nemohli plnit základní podmínku této výzvy, a tak moc se chtěli opět zúčastnit. Takže organizátoři vloni podmínky účasti rozvolnili a započítávaly se i cesty nejen do zaměstnání a zpět, ale i cesty (samozřejmě jen po vlastní ose – to v podmínkách zůstalo), na nákupy i na výlety. A soutěžila celá republika. Bylo to hodně napínavé. Vy můžete sledovat kohokoliv kdekoliv a srovnávat své ujeté či ušlé kilometry a věřte, že je to hodně velká motivace! A letos možná budou podmínky opět rozvoněné v květnu, ale to se ještě včas dozvíme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku