Sportuje celá republika, zapojte se i vy!

V květnu se rozbíhá celostátní výzva „Do práce na kole“. Zapojte se i vy a podpořte udržitelnou dopravu ve vašem městě. Zapojit se mohou jak pracující, tak i studenti docházející do školy.
Nejen, že uděláte hodně pro své zdraví, vylepšíte si svou kondičku, protože i po měsíci poznáte, že se vám snadněji šlape a dýchá, ale ze zkušenosti většiny účastníků akce vám můžeme říct, že je velký předpoklad, že změníte svůj zaběhlý rituál. A namísto auta a městské hromadné dopravy či metra začnete do práce docházet pěšky či dojíždět na kole a získáte nový zdravý návyk i pro další měsíce.

označení pro cyklostezku

Květnem zdravý pohyb určitě nekončí. Navíc mnozí sdělují, že shodili i nadbytečné kilogramy, které se jim nedařilo „sundat“. Pak stačil jeden měsíc pravidelného pohybu a kilíčka šla dolů sama.
Co také není k zahození, stmelíte pracovní kolektiv – vyzvěte k akci své kolegy i třeba novou kolegyni, která se moc do hovoru nezapojuje. A možná budete překvapeni, že při cestách do práce pojedete vedle kolegyně, která úplně rozkvetla pohybem a je k nezastavení. A vám se tehdy zdála tak nafoukaná! Ona jen nevěděla, jak se zapojit do vašeho kolektivu. Součástí výzvy jsou i společné akce, která organizují města, jež se do soutěže zapojila, takže poznáte nové lidi. Své cesty zaznamenáváte buď do registračního systému nebo si jednoduše stáhnete „apku“.

řídítka od cyklo kola se zvonkem

Můžete hlasovat pro svého zaměstnavatele v soutěži „Cyklozaměstnavatel roku“!
A v neposlední řadě můžete vyhrát i zajímavé ceny, protože vždy na konci výzvy probíhá slosování o výhry od sponzorujících partnerů a že je na co se těšit! Navíc nic netratíte, protože za startovné, které zaplatíte, obdržíte originální eko-triko z bio bavlny s motivem od významných výtvarníků.
V každém případě na nic už nečekejte a registrujte své týmy co nejdříve, ať se můžete chlubit nádherným trikem, podle kterého se poznáváte s ostatními soutěžícími i na svých dovolených. Slovo dá slovo, a hned máte nového kámoše či kámošku!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku