Věřte, že na velikosti záleží

Pánové mohou být v klidu, nebudeme zde rozebírat velikost jejich intimních partií a jejich důležitost pro vztah mezi mužem a ženou. To nechme na uvážení každého z nás. Dnešním tématem je správná velikost, ale OBLEČENÍ. Zvláště ženy na toto dbají a hledí, aby si neoblékly velmi těsné džíny, kde jim nad pasem vybublají obláčky tukových polštářků anebo upnuté šaty, které dají vyniknout kulatému bříšku. Muži toto moc neřeší a s klidem se navléknout do všeho, co jim právě padne pod ruku. Pardon, muži, pokud jsi dotčen, tebe se to netýká. Mluvím z vlastní zkušenosti.

spokojený muž v obleku

Partner nehodlá vybírat oblečení a kombinovat, co se hodí a nehodí. Proto mu pro jistotu věci řádně předpřipravím, dohlédnu na správnou velikost, vyzmizíkuji žehličkou sklady, kterých by si můj manžel vůbec nepovšiml a krasavec může vyrazit ve sladěném oblečení mezi lid. Jemu je vážně jedno, co má právě na sobě, oblečení nepřikládá žádnou důležitost. Ale je již natolik vyspělý, že do společnosti si automaticky bere oblek, který mu mimochodem velmi sluší a požaduje – výjimečně – vyžehlit i košili. Zde záhyby sleduje orlím zrakem, to možná proto, aby v oslnivé hladké a splývavé kráse mohl vyzývat mladší tanečnice k bujarému tanci.
Já s oblečením mívám problém, přiznávám, že tak nějak moc rostu. Ne natolik, abych se do tanečních šatů nevešla, ale natolik, aby mi nechutně zvýraznily sic ještě malé, ale přesto jakési „obruče“ kolem pasu. Pak přichází na řadu – za hříšný peníz pořízená – stahovací košilka, ve které sice nemohu dýchat, ale opět jsem krásná a štíhlá. Je na nás, myslím, pěkný pohled. Na rozdíl od skutečnosti, kdy si můj muž taneční veselí užívá a já se na toaletě tajně prodýchávám a nestále rovnám a povytahuji šněrovačku zase o kousek výše.

tanec tango

Co z toho vyplývá? Zhubnout? To se v mém věku už moc nedaří, tím spíše, že úspěšný den zakončím sklenkou kvalitního suchého vína. A že mám úspěšný každý den! A jak známo, alkohol jsou kalorie. A s přibývajícím léty nejde ruku v ruce s hubnutím. Ale blíží se možná konec tukovým polštářkům, protože přichází „Suchej únor“! Po tomto půstu nebudu sice jako proutek, ale vklouznu do šatiček zase jako zamlada.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku