Vychytávky do dětských pokojů

Máte doma malé neposedy? Proměňte jim jejich zázemí v dětský pokojíček snů. Stačí jen pořídit pár vychytávek a rázem se pokoj může změnit na dokonalé místo jako z pohádky. Místo, kde si budou moci užít spoustu hraní a zábavy, ale i místo, kde se jim bude příjemně spát a odpočívat. Pronikněte do nitra dětské duše a vybavte pokojíček vašich ratolestí doplňky potřebnými k tomu, aby se v něm cítili co nejlépe.

ČÍM DOPLNIT DĚTSKÝ POKOJÍČEK

  • TEEPEE 

Není to jen o hře na indiány a o schovávání. Je to i o možnosti mít svůj koutek k odpočinku i hraní. Dětským látkovým stanem, který skvěle doplní interiér nepohrdne snad žádný kluk ani holka různých věkových kategorií. Stačí jen doplnit o deku a polštářky a skvělé pohodlné místo k odpočinku i hře je na světě.

  • PROSTOR K ROZVÍJENÍ FANTAZIE A KREATIVITY

Kdo by nechtěl čmárat na zeď. Polepte jednu zeď speciální tapetou, kde se vaše ratolesti budou moci vyřádit, vybarvit si ji nebo pomalovat podle svých představ. Té radosti, až vaše děti zjistí, že mohou malovat alespoň na jednu stranu zdi podle své libosti.

malování na zeď

  • PRACOVNÍ KOUTEK

V dětském pokoji větších dětí už by neměl chybět nějaký ten pracovní kout, tedy psací stůl a vhodná židle. Poslouží nejen k přípravě do školy, ale také k různým kreativním činnostem – malování, vyrábění výtvorů nebo také k prohlížení knížek.

pracovní koutek pro děti

  • MALÁ HERNA

Kdo si hraje, nezlobí. Nezapomeňte proto také na nějaký ten koutek na hraní, ideálně dostatečně velký prostor na podlaze, kde se vaše děti budou moci dokonale vyřádit. Kluci ocení místo na koleje nebo autodráhy, holčičky zase ocení místo pro svoje panenky a další hračky.

Zařiďte vaším dětem pokojíček snů a rozdělte ho do důležitých zón – pracovní, herní a odpočinkové. Nezapomeňte ani na chytře řešené úložné prostory, které poslouží nejen na hračky, ale také na oblečení a věci do školy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku