Během spalujete nadbytečné kalorie

Lámete si hlavu s tím, že se vám nedaří zhubnout a navíc máte v hlavě nadcházející vánoční svátky s překypující slavnostní tabulí, sladkými vánočkami, křehkým cukrovím, kterému nedokážete odolat? Namísto, abyste se v adventních dnech těšili na dny volna a svátky vánoční, přepadá vás hrůza, o kolik kilogramů zase přibudete. Osobní váha se stává vaším každodenním partnerem. Vězte, že když se budete dennodenně vážit a sledovat čísílka na displeji, ničemu to nepomůže. Naopak se budete zbytečně stresovat a váha může jít díky stresu nahoru, aniž byste věděli proč. Vaše mysl se totiž upíná k tomu, co nechcete a tím vyvoláváte v sobě nevědomky velkou energii a ta se dokáže přetransformovat přesně v to, co nechcete.

kondiční běh ve dvojici

Zapomeňte na vážení a když už máte pocit, že váhu musíte mít pod kontrolou, stoupejte na ni maximálně jeden krát týdně. Vícekrát si to prostě a jednoduše zakažte! A přemýšlejte, jaký aktivní pohyb zařadíte do vašeho života. Bohužel současná doba není nakloněna skupinovému cvičení a cvičení v posilovně pro vás nemusí být zrovna to pravé ořechové, pokud se necítíte v pohodě.
Možná potřebujete nejdříve „vyčistit hlavu“ a dostat se na vzduch, prodýchat vaše problémy a stesky. Příroda je mocná čarodějka a dokáže vám pomoci, aniž byste ji o to požádali. Jakmile vejdete do parku nebo ještě lépe do lesa, uleví se vám.

ranní běh

Stromy a jejich olistění pročišťují vzduch, zelená barva působí pozitivně na náš už tak rozháraný nervový systém. Dochází k postupnému zklidnění. A to je ta pravá doba, kdy načerpáváte novou energii a můžete se začít věnovat něčemu, co vám přinese kýžený výsledek. Pokud vaše fyzička nevykazuje vysoký stupeň, nevrhejte se hned do běhání. Nejprve si nastavte pravidelné vycházky, na kterých postupem času zrychlujte krok. Díky ostřejší chůzi umocněné Nordic Walking hůlkami začnete spalovat tukové zásoby. Ale připravte se, že to nebude hned. Rychlá chůze by měla trvat minimálně 30 minut vcelku bez přerušování. Samozřejmě, že lepší budou delší trasy. Až se vaše kondička zlepší, můžete začít s joggingem. Přizvěte kamarády, běh vám bude rychleji utíkat, budete se cítit lépe a kilíčka půjdou rychleji dolů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku