Nezapomínejte na dar ženství

Sportovně založené ženy jsou schopné si na cestu do zaměstnání sbalit batůžek, protože je pohodný na cesty jak pěší, tak i když se rozhodne do práce zajet na kole. Batoh může být vzhledem k oblečení na kolo i sportovního rázu, ale když vyrazíte pěšky, volte raději svým vzhledem více ženský batůžek. Už jen tím, že si vyberete růžový, dáváte najevo své ženství. Samozřejmě zkombinujte barvy i s oblečením anebo zvolte alespoň nějaký výrazný doplněk stejně barevně laděný. V dnešní době bohužel potkáváme spousty žen v legínách a s batohy na zádech. Jistě, je to velmi pohodlné, máte volné ruce, kabelka vám nesjíždí z ramen, neotlouká vám bok – to, když ji máte nacpanou k prasknutí.

dívka v zimním oblečení
Zvykly jsme si nosit batohy, ale zvykli si i naši muži? Nezůstávejte křehkou ženou jen v jejich představách a vyměňte pohodlné legíny za sukně. Mohou být pro vás také pohodlné, a přesto v nich vypadáte mnohem ženštěji než ve stále opakujícím se sportovním oblečení. Nechte vyniknout vašim pěkným nohám. Nemusí je obepínat jen džíny, ale vzorované nebo barevné punčochy. Nemrzne natolik, abyste si nemohly vzít slušivou strečovou sukni a doplnit dráždivými punčochami. Nazujte vysoké kozačky, kabelu křížem přes rameno a vyrazte do zaměstnání. Kolegové na vás budou vrhat smyslné pohledy a vy budete zářit.

dívka ve slušivém oblečení

Jste stále zastánkyní kalhot, džín či snad upnutých legín? Přemluvte se a doma v tichosti si oblečte sukni, doplňte slušivým topem, navlékněte punčošky, obujte střevíčky na podpatku a projděte se po bytě a nechte vše na sebe působit. Patrně vás ovládne úplně jiný pocit, než když si navléknete v rychlosti kalhoty. Sukně a šaty v nás probouzejí ženství a být ženou je krásné a povznášející, jen je třeba a někdy i žádoucí si tyto pocity připomenout a hlavně dovolit. Žena se v dnešní uspěchané době přetransformovala do jakéhosi „všezvládnu“ tvora. Ale vy nemusíte vše zvládat, jen jste si sama naložila, protože manžel zapomněl nebo to neudělal podle vašeho gusta, tak jste převzala i jeho povinnosti.
A to je někdy začátek konce. Zamyslete se nad sebou a navraťte se ke svému ženství. A začněte tím, že legíny si vezmete jen na cvičení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku