Co znamenají Vánoce pro většinu žen

Zkuste hádat …. Ano, jste tu správně. Jestliže řeknete ženě Vánoce, zpravidla jí vytane v mysli, že bohužel rok se sešel s rokem a už tu jsou ZASE ty Vánoce! Nejdříve se chvilku těší, ale pak ji ovládne pocit povinnosti mít doma naklizeno a začne jednat s rychlostí blesku, jako by byla vyhlášená mezinárodní soutěž o to, kdo dříve a kvalitněji zvládne vánoční úklid.

smutná žena provádějící úklid

Milé ženy, vězte, že vaše drahá polovička ani nepozná, že jste sundala, namočila, vyprala a znovu pověsila záclony na perfektně vyblýskaná okna. Velké gruntování muži nesnášejí, nemají rádi shon a změny. Je jim fuk, jestli je nábytek vyleštěný do posledních detailů, že na dlaždičky v koupelně jste použila poslední úklidový výkřik a zanesené spáry mezi dlaždicemi vyleštila do jejich původní barvy. Potahy a koberce a veškeré ložní povlečení všech členů rodiny řádně vyprané, usušené a jakostně vyžehlené. Běháte po obchodech a shromažďujete do nákupního košíku veškeré potraviny, které předpokládáte, že bude rodina zaručeně požadovat. Již předem si připravujete seznam zásob a průběžně doplňujete i tak už přeplněnou špajzku. Ale s heslem „Vánoce jsou jednou do roka, tak si dopřejeme!“ se do obchodů vracíte s pocitem, ještě raději přikoupím, aby toho nebylo málo. Samozřejmě se potíte u trouby a pečete vánoční cukroví.

žena přemýšlí o úklidu

Samostatnou kapitolou je kupování dárků, které se mění většinou krátce před Vánoci na shánění dárků. Pak už leckdy ani nepřemýšlíme, zda si chlupatou příšeru naše dítě přálo, ale když už nám padla do oka, ať toho má, brouček náš malý, víc. V současné době je bezpředmětné radit, abyste dárky kupovaly s předstihem a jen opravdu věci, o kterých zaručeně víte, že po nich vaše dítko touží. Nezahrnujte je zbytečnostmi. Stačí jeden dva dárky, ale od srdce.
Máte po vánočním úklidu, byt vyšperkovaný vánočními dekoracemi, lednice a mrazák narvány k prasknutí, zazvoní ježíškovský zvoneček a co se stane? Vy usínáte nad štědrovečerní hostinou a přísaháte (už pokolikáté??), že příští rok to zaručeně bude jinak a v klidu!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku