Dárek koupit manželce k narozeninám? Žádný problém!

A je to tady! Manželka má ZASE narozeniny. Musíme vás pochválit. Už jen to, že jste nezapomněli a vedete v patrnosti, že má vaše druhá polovička jmeniny nebo narozeniny. Pokud sledujete i vaše výroční sňatku, pak patříte mezi ty vyvolené, které by si přála každá žena mít po svém boku. Jestliže vzpomenete i na vaše výročí SEZNÁMENÍ, pak věřte, že je to už z říše snů a jste partner k pohledání!
Jen bývá problém, čím manželku obdarovat. Říkáte si, stejně, co potřebuje, si koupí … Právě proto, že si koupí, co potřebuje, potrapte svou hlavu a popřemýšlejte, čím byste jí mohli udělat radost. A položte si, milí muži, otázku – nezaslouží si vaše druhá polovička více, než stálý každoročně se opakující dárek?

pugét růži pro manželku

Zajisté, květinou neurazíš, naopak – krásně a vkusně naaranžovaný pugét oblíbených květin udělá každé ženě radost. Zkuste vložit mezi květiny malé srdíčko, sluníčko anebo jděte dál. Poukázku na wellness víkend. Jestliže vaše paní nerada vyjíždí sama bez vás, obdarujte se zároveň také a jako její čestný doprovod zakupte wellness poukázku i pro vás. O manželku se postaráte, dovezete ji autem přímo až do centra, odnesete zavazadla a už se můžete radovat z krásných chvil, které strávíte jen spolu.

žena při masáži

Manželka bude odpočatá a naladěná k erotickým hrátkám. Který muž by si nechal ujít takovou příležitost! Jen si to představte. Oba jste příjemně unaveni po masážních a koupelích, spočinete spolu v posteli a ona se k vám vděčně přivine. Přesvědčili jsme vás? Pak nenápadně při odpolední kávě zjišťujte, co má manželka ráda, co upřednostňuje, jaké procedury by se jí asi líbily a pak jednejte. Dnes sice není ten pravý čas z důvodů omezení způsobené Covid-19 nakupovat poukazy, ale vezměte to jako dobrý tip na neobvyklý dárek pro vaši partnerku k jejímu jubileu nebo prostě jen tak pro chvíle pohody. Bude vás na rukou nosit! Alespoň těch pár dnů …


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku