Vánoční úklid? Žádný problém.

Vánoce ťukají na dveře, a ani se vám jim nechce otvírat, protože vánoční úklid, který jste si naplánovala, jaksi nestíháte. V zaměstnání se vyvrbil nepředvídaný problém a vy zůstáváte, ač nerada, každý den v práci o něco déle. Po příchodu domů jste tak unavená, že na gruntování už vám nezbývá síla. Pokud se budete stále přemáhat a nebudete odpočívat, garantujeme vám, že nad štědrovečerní tabulí budete znaveně poposedávat s přáním, ať už je konec, ať si můžu jít lehnout. Vánoce jsou ale o úplně něčem jiném.

žena provádí velký úklid
Nejsou o domácnosti, která je uklizená jako klícka, kde se děti bojí posadit se na křeslo, aby náhodou nezmačkaly přehoz, o napečeném domácím cukroví, které je řádně schované a světlo světa spatří až na Štědrý den. K tomu perfektně vyleštěná okna, vyprané a znovu pověšené nařasené záclony, vycíděné nádobí a vyblýskané skleničky a nedej Bože nově vymalováno!
Ženy a matky, vytřepejte tyto starosti z hlavy a nepřidělávejte si zbytečnou práci. O vymalování můžete požádat manžela v létě, kdy je volněji. Když už mermomocí chcete mít nově vybílený byt před Vánoci – tím nemyslíme zloději, ale výmalbou, pozvěte si profesionální firmu, která vás zbaví této starosti.

malíř provádí výmalbu stěny

Dnešní malířské a natěračské firmy jsou skutečnými odborníky na výmalbu. Odebírají a pracují pouze a jen s ověřenými produkty, takže se nestane, že po jejich odchodu na vás ze stěn a stropu budou pomňoukávat kocouři. Navíc roste konkurence těchto firem, takže se malíři snaží a díky zvyšující se nabídce jsou ochotni na vaši žádost i sestěhovat nábytek, přikrýt nábytek a ochránit ho tak před případným poškozením. Jsou schopni spravit praskliny a vypoukliny na zdech, zatmelit, oškrábat, natřít. Vymalovat dle vašeho přání. Samozřejmostí je, že všechny potřebné pomůcky přivezou s sebou, stejně tak po sobě uklidí a vám přenechají čisté a výmalbou voňavé zdi, a to v perfektním stavu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku