Ženy, naučte se odpočívat!

Milé ženy, vy nemusíte být stále atraktivní upravená „svaly nadupaná“ kost, která všechno zvládne a ještě se u toho bude usmívat, bude zároveň něžná ohleduplná na partnera a chápající maminka pro své roztomile hašteřící se ratolesti.
Jste především ŽENA, to znamená člověk se všemi svými radosti, ale i trablemi a starosti. Nemusíte být pořád anděl, o kterém se traduje, že MUSÍ mít pochopení pro všechno a pro všechny, která muži – pro klid v rodině ustupuje, sbírá a skládá jeho pohozené oblečení, dennodenně připravuje teplé večeře, protože manželova maminka to tak dělala. Vy nemusíte nic, co dělala partnerova manželka. A když se mu to nelíbí, ať se k mamince přestěhuje. Uvidíte, že ho budete mít zanedlouho zpátky!

atraktivní krásná žena

Pryč jsou doby, kdy ženy matky nechodily do zaměstnání, ale staraly se nejen o rodinný krb, ale celý dům a zahradu. Děti odběhly ze školy domů, kde měla maminka přichystaný teplý oběd. Byla by přece škoda, když už je doma, aby děti jedly ve školní jídelně! A když dorazila domů hlava a živitel rodiny, to bylo slávy. Všichni se klidili, aby tatínek nebyl ničím rušen a měl čas přečíst si noviny, které mu manželka uchystala na gauč. Doma uklizeno jako v klícce, vše zářilo čistotou a leskem.

spokojená odpočívající žena na lavičce

Dnešní doba je jiná. Manželky už nezůstávají doma, aby se mohly věnovat pouze domácnosti a přípravám s tím spojenými. Ony musejí zvládnout domácnost, děti, manžela a k tomu navíc svoji – mnohdy – náročnou profesi. I když se muži zdá, že úklid se jaksi udělá sám, že to není až taková práce, dejte mu hadr do ruky a pošlete ho umýt všechna okna v domě. S určitostí změní názor. Anebo si pořídí chytré pomocníky na úklid. Nechte ho při tom, hlavně, že podal pomocnou ruku.
A vy si vyšetříte alespoň chvilku na zasloužený odpočinek. Kdo by na chvíli klidu a pohody měl mít větší nárok, když ne žena, na kterou čeká po příchodu ze zaměstnání druhá směna?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku