I muži by se měli starat o svou pleť!

Doba se poměrně razantně změnila a společně s ní zmizely i některé předsudky vůči mužům i ženám. Pánská kosmetika za tu dobu urazila poměrně dlouhou cestu a nyní představuje mužům efektivní způsob, jak pečovat o své tělo, pleť i vlasy. Zatímco muži z minulých generací dopřávali svému tělu maximálně každodenní očistu teplou vodou a mýdlem. Dnešní muži mají nároky daleko vyšší a mnohdy mají v koupelně více přípravků než ženy. Pojďme si společně ukázat ty nejzákladnější produkty, které vám dopomohou ke zdravé pleti.

Čistění pleti
 
Je to stále ještě přepych nebo se jedná už o běžný standart, který denně podstupují statisíce mužů na celém světě? Ještě donedávna byla mužská kosmetika v plenkách, je to logické, nikdo by jí nekupoval. Dnes už je ale vše jinak…
 

  • Čištění

Nelíčíte se a je proto pro vás čištění pleti zbytečnost? Čištění pleti představuje v péči o pleť zásadní krok, který není dobré podcenit. Zapomeňte na mýdlo a poohlédněte se po kvalitních kosmetických produktech, které jsou za tímto účelem vyrobeny. Obyčejné mýdlo totiž pleť vysušuje a to může vést až k následnému vzniku různých nedokonalostí. Mužská pleť obvykle se obvykle vyznačuje rozšířenými póry a aktivní produkcí mazových žláz. Na jednu stranu muži trpí méně na vznik vrásek, jejich pleť je vyhlazenější a méně ztrácí hydrataci. Na straně druhé je trápí přehnaný lesk pleti, který zvláště v letních měsících nevypadá dobře. Pravidelné čištění pleti má za následek zúžení pórů, rozjasnění pleti a menší tvorbu kožního mazu, který je příčnou vzniku nedokonalostí.

Pleťová maska
 

  • Hydratace

Také se smějete při pomyšlení, že byste v koupelně měli pleťový krém a pravidelně ho aplikovali na pleť každé ráno a večer? I když nad touto fází už řada mužů mávne rukou, je stejně potřebná jako čištění. Pokud se pravidelně holíte, patří kvalitní hydratační krém mezi nezbytnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku