Někteří muži mohou být pro ženy záhadou

Někteří muži mohou být pro ženy záhadou. Mnohdy to s nimi není vůbec jednoduché. Ani muži to ale se ženami nemají snadné, jak by si některé ženy mohly myslet.

muž na vyhlídce

Je potřeba vzít v potaz to, že ženy myslí jinak, než muži.

Příkladem může být to, když má daná žena o muže zájem. Ženy to ve velké spoustě případů dělají tak, že mužům pouze naznačují. Nikdy tedy naplno neřeknou, že by s nimi rády měly nějaký ten pěkný vztah. Možná je to tím, že se bojí odmítnutí.

Bohužel ale muži velkou spoustu signálů nejsou schopni pochopit a tak jim nepřipadá, že by o ně žena jevila zájem, i když je pravda někde jinde. Často tedy místo toho, aby se nad něčím takovým pozastavili, jdou dále. Ženy jsou poté z něčeho takového zklamané, protože od toho očekávaly vztah. Některé dokonce i mnohem více. Mít přehnané očekávání ale není dobré.

Mužům je tedy dobré udávat věci na rovinu, pokud chcete dosáhnout toho, že právě ten vámi vybraný, bude vašim partnerem po zbytek života.

Nejedná se ale o jedinou situaci, kdy dochází k nepochopení. Je toho mnohem více.

Muži sami o sobě vidí svět malinko jinak, než právě ženy. Velkou spoustu věcí neřeší, jelikož jim připadají banální. Ženy to ale vidí jinak. Možná právě z toho důvodu vznikají hádky, které jsou nemilého charakteru.

muž a pláž

Mnohdy takové hádky vznikají opravdu z maličkostí a může to zajít až tak daleko, že se dané kamarádství či vztah kvůli nepochopení či jinému názoru rozpadnou, což je rozhodně velká škoda.

Bylo by mnohem jednodušší, kdyby nejen ženy, ale i muži říkali vše na rovinu. Je sice faktem, že pravda může někdy bolet, ale je to mnohem lepší, než se přetvářet a doufat.

Možná i vy máte s něčím takovým, co je v našem dnešním článku uvedeno, zkušenosti. Zkuste si něco takového vzít k srdci. Možná právě naznačování bylo skutečně málo. Pro příště bude lepší říct některé věci narovinu. Díky tomu to opravdu může vyjít.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku