Proč kamarádky milují společný wellness

Milé dámy, až budete plánovat další slety s kámoškami, poohlédněte po hotelu, který poskytuje úžasný a stylový pobyt v nádherně zařízených pokojích a co obzvláště ženy vyhledávají, najděte si zde i wellness procedury. Protože si to zasloužíte!!!
Jen žena vydrží to, co vydrží. Od ženy je jaksi    o č e k á v á n o, že to bude ona, kdo vždy a za každých okolností podrží svého muže, své děti, svou rodinu. Žena je ta, která pečuje o rodinný krb a neustále přikládá polínka, aby oheň vášně a spokojenosti nevyhasl anebo naopak hasí požáry, to když děti přiveze policie, protože vypustily požární nádrž i s pulci.

šťastné a smějící se přítelkyně

Ženy milují opečovávání a i když se jim ho doma od partnerů dostává anebo nedostává, wellness si dovedou báječně užít, zvláště když mají potřebu vyrazit si z kopýtka. A hlavně tam prodebatují všechny zážitky, které prožily od posledního setkání a že jich bývá nespočet. A to tak, že si musejí slíbit, že společný wellness brzy zase zopakují!
Ženy jsou již od pradávna společenské, potřebují si povídat a sdílet zážitky právě s ženami. Muž jim umí poradit, ale málokterý manžel či partner dokáže vyslechnoutsvou partnerku, když mu něco vypráví a chce s ním sdílet svůj příběh. Muži do vyprávění zasahují, nenechají ji to své dovyprávět a rádi RADÍ!!!

veselá a spokojená žena s wellness procedurou

Ale žena potřebuje právě „jen“ vzácnou chvilku souznění, nepotřebuje rady, byť dobře myšlené. Proto potřebuje zcela životně vyjíždět se svými nejlepšími přítelkyněmi na ony známé „babské sněmy“, slety, wellnessy – říkejte si tomu, jak chcete, ale ženy se potřebují setkávat a sdílet spolu své pocity a zážitky. Jen žena dokáže ženě porozumět a ví, kdy má poslouchat a kdy má radit.
Proto ženy milují své ženské dýchánky, kdy se mohou vymluvit bez zábran, protože vědí, že u jejich kámošek je jejich problém jako v trezoru. A svěřená starost – poloviční starost!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku