Proč ženy často přitahují starší muži?

Například je zcela běžné, že mladý chlapec ze střední školy, jehož hormony jsou často v chaosu, má ve fantazii některou ze svých učitelek, nebo sousedku.
V tomto ohledu se názory shodují v argumentaci, že přitažlivost, kterou mladý chlapec cítí ke starší ženě, není založena pouze na tom, že má více zkušeností, ale má také lepší sexuální schopnosti, které dívka stejného věku jako mladý muž může mít jen zřídka.
A i když existují výjimky z pravidla, ve většině případů tato touha mladého chlapce zůstává jen tajemstvím a nevšimne si ho ani starší žena, která ho považuje za mladého studenta nebo syna přátel.

mladší žena, starší muž

Jak však mladý muž stárne a stává se zkušenějším, jeho touha po starších ženách mizí a v době, kdy dosáhne středního věku, místo toho rozvíjí touhy po mnohem mladších ženách.
A co ženy? 
Ačkoli se mladá žena poté, co dosáhla sexuální vyspělosti, může rozhodnout, že bude zdokonalovat své sexuální schopnosti s mladším mužem, velmi často svou pozornost věnuje zralejším mužům. Ale proč se to děje?
Tento fenomén přitažlivosti k mnohem starším mužům, i když někdy může být pouze důvodem k nějakému úniku, se ve skutečnosti může vyvinout ve stabilní a pevný vztah, přičemž všechny charakteristiky věrnosti, romantiky a rytířství jsou klíčovými faktory takového svazku.
Mnoho žen ve skutečnosti pozoruje, že muž, který je přibližně v jejich věku nebo je mladší, jim nedává stejnou úroveň respektu nebo pozornosti k detailům, jaké se jim dostává od zralejších mužů s větším věkovým rozdílem.
V tomto ohledu také platí, že většina žen je emocionálně zralejší než muži stejného věku a není žádným překvapením, že v době, kdy dosáhnou 35 let, se cítí více kompatibilní s mužem o 10 nebo 20 let starším, a ne se svým vrstevníkem, který je v jejich očích spíš dítětem.

elegantní muž

Zralejší partner je k mladší ženě velmi pozorný a je to také trochu kvůli ješitnosti. Rád se s ní ukazuje na veřejnosti, aby světu oznámil, že je stále v dobré formě. A také sexuálně, i když nemusí být ve formě jako v mládí, bude cítit potřebu potěšit svou přítelkyni přednostně před vlastním potěšením. Také v případě mnohem staršího mužského partnera začne předehra v restauraci už pohledy, očním kontaktem a drobnými náznaky. To u mladých mužů není tak běžné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku