Rady, které vám pomohu se zdravějším životním stylem

Také už i delší dobu pohráváte s myšlenkou, že byste chtěli začít cvičit a zároveň změnit některé své stravovací návyky? Jenže vy tak nějak stále přetrváváte u myšlenek? Začátky bývají velmi náročné a skutečně se odhodlat k nové činnosti, která navíc do značné míry ovlivní vaší pohodlnost, je snad ještě těžší. Cvičení jde ruku v ruce se zdravým stravováním. A ne každý může první týdny či dokonce měsíce zvládat s úsměvem na tváři. To znamená už žádné večerní sledování televize s pytlíkem slaných pochutin ani čokoládou.

Lehké závaží

Česká kuchyně jen občas a ještě za odměnu a místo odpoledního povalování na gauči, těžká dřina ve sportovním. V řadě odborných časopisů v kategorii – fitness, najdete celou řadu tipů, jak začít se zdravým životním stylem a vytrvat. Zkrátka všichni jsme jednou začínali a každý kdo si podobným obdobím prošel, vám řekne, že nejtěžší je začít. Pojďme se společně podívat na nejčastější začátečnické chyby, kterých je dobré se vyvarovat.

Zdravá výživa
 
Důkladná lustrace kuchyně
V posledních letech se to na internetu i v různých magazínech články o zdravém stravování jenom hemží. Je tedy skoro nemožné, abyste na žádný z nich nenarazili. Tedy za předpokladu, že jste posledních několik let strávili na dovolené na měsíci. Určité povědomí o zdravých a nezdravých potravinách jistě máte. Zapomeňte však raději na nejrůznější diety s předponami, které mnohdy nejdou ani vyslovit. Paleo, keto či dukanova dieta sice v posledních letech slaví obrovský úspěch, ale jedná se spíše o marketingový tah. Základem zdravého stravování je obsažení všech pro tělo důležitých látek ve stravě v ideálním poměru. S tím nám mohou pomoci kalorické tabulky, které jsou na internetu volně přístupné pro každého. Na začátku začít udat vstupní údaje a vést si poctivou evidenci zkonzumovaných potravin. Pokud ve zdravém stravování máte přeci jenom mezery, je možné nechat si sestavit jídelníček přesně na míru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku