Skartovací přístroj

Skartovačka skutečně není neznámý pojem. Na trhu se objevuje již řádku let, ovšem moderní technologie jí dala do vínku daleko větší možnosti, než měla na samém počátku. Ačkoliv to je snad běžný způsob každého produktu nebo přístrojů. Podle zákona o archivnictví a spisové službě a dále o ochraně osobních údajů, je nutné přistupovat k citlivým a osobním údajům velmi zodpovědně. Ideální je přístroj, který umí víc, než jen skartovat jeden papír.  A to skutečně moderní pomocnice umí dokonale.

skartovaný papír

Skartovačka co nezklame

Existuje skutečně mnoho různých přístrojů. Nicméně i zda zasáhla vlna proměny a tak si lze vybrat skartovačku, která má rovnou stupeň utajení P-5 a NBÚ – Tajné. Skoro to vypadá jako tajný agent, ale je pravdou, že to co zničí, tak již nikdo neposkládá. Takový řez, který zpracuje dokument na mikro částice, rozhodně nikdo nesloží. Navíc klidně velice dobře rozřeže i deset papírů a co je úplně nejskvělejší. A ještě umí pracovat klidně 2 hodiny v kuse. Kdo se seznámil s prvními typy, tak ví, že se muselo často odpočívat, aby se motor nepřetížil a nedošlo k jeho zničení. Ani řez nebyl nijak ukázkový.

Moderní technologie nabízí ještě krok dopředu

Při skartování papírů se totiž nemusí odstraňovat kovové sponky ani drátky ze sešívačky. Ovládání je pěkně pohodlně dostupné, a i když skartování je celkem bez problémů, tak zpětný chod je rovněž k dispozici. Díky malým částicím papíru je velký i koš, ale je pravdou, že se hned tak nezaplní. 

skartovačka

Díky tomu se

  • zamezí zneužití citlivých údajů a to jak v obchodním styku, tak v rámci spravování osobních údajů
  • zamezí se tak opětovnému použití informací z dokumentů
  • spolehlivě se zničí běžné dokumenty, smlouvy, faktury, karty zákazníků nebo i pacientů a podobně

Nejnovější typy jsou opatřeny indukčním motorem, což je nejdokonalejší konstrukční typ elektromotoru, který je naprosto spolehlivý a zajišťuje tichý chod.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku