Zatočte s jarní únavou – dopřejte si přírodní energeťák

Máte to tak každý rok? Sotva skončí zima a přiblíží se první jarní dny, jste jak přejetí parním válcem a dává o sobě vědět jarní únava? Jste bez energie, nic se vám nechce, úkoly vám trvají mnohem delší dobu. Mnoho lidí v takových případech sáhne po kávě nebo jiných přípravcích s obsahem kofeinu, což není příliš zdravé. A většinou jedna káva během dne nestačí.

ženšen

Obzvláště takové energetické drinky typu redbull našemu tělu vůbec neprospívají, kromě vysoké obsahu kofeinu jsou také mimo jiné plné cukru a dalších přidaných látek. Čím tedy dodat vašemu tělu šťávu, pořádnou dávku energie a sílu do celého dne, abyste vašemu tělu prospěli?

Věděli jste, že s únavou můžete zatočit i pomocí přírodních produktů?

  • MÁTA PEPRNÁ
  • Dodá vám osvěžení a nakopne vás energií minimálně na dopoledne. Mimo to také podpoří váš trávicí systém a uleví těžkému žaludku.
  • ŽENŠEN
  • Kromě posilujícího účinku má také omlazující efekt. Pomůže vám překonat únavu a také pomáhá bojovat proti negativním dopadům stresu. Navíc posiluje imunitní systém.
  • ČAJ MATCHA
  • Nadopuje vás okamžitě energií, která vám vydrží po dlouhé hodiny. Obsahuje antioxidanty a zdraví prospěšné látky. Obsahuje tein, který je pro lidský organismus mnohem prospěšnější než kofein obsažený v kávě. Uvolňuje se do těla postupně, proto vám energie vydrží mnohem delší dobu, než kdybyste si dali šálek kávy.

Vyměňte kávu, kofeinové preparáty, redbull a podobné energetické nápoje za přírodní povzbuzovače, které vás nakopnou a jsou také prospěšné pro vaše zdraví.

matcha

Zapomeňte na kávu a na redbull

Už žádná káva ani žádný redbull. Je čas na změnu. Dopřejte vašemu tělu zdravější stimulanty. Nadopujte se přírodními energeťáky, které vás povzbudí a dodají vám energii na několik hodin. Vsaďte třeba na bylinné čaje, které šetrně povzbudí váš organismus a skvěle vás nakopnou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku