Ženský wellness weekend!

Ženy, dívky, kamarádky a přítelkyně vyjížděly na wellness víkendy, kde se veselily, brebentily jedna přes druhou a čistily si hlavy, aby se navracely do žádoucích náručí svých manželů a partnerů usměvavé, spokojené a radostné.
To ale přihodilo kdysi dávno, kdy země ještě nebyla potažena černým suknem, a to v nedalekém království za sedmero horami, sedmero řekami a sedmero kopci a sedmero lesy …, nene, kdepak, může se to jevit jako pohádka, ale nenechme se zatlačit do kouta!

šťastné přítelkyně ve chvíli volna

Kamarádky – možná jste ještě vloni stihly společné dámské jízdy a babské slety, ale pak přišla doba ledová – koronavirová a všem setkáním byl rázem šmytec. Konec. A na pěkně dlouho. Nezbylo, než respektovat dobu ať byla jaká byla.
Ale nic nemusí být ztraceno, právě teď máte tu nejlepší příležitost se potkat na Messengeru, na Skype, na Facebooku, však vy víte, jak se nejlépe uvidět, jestli to už neděláte. Protože být bez nejlepší kámošky a přítelkyně celý rok, prostě nelze!
Spojte se opět a začněte plánovat. To nevadí, že vám doba ještě nepřeje, ale malujte si světlé zítřky, předhánějte se v nápadech, malujte si krásnou a veselou budoucnost. Jen tak dokážeme přežít a nedopustit depresi, aby nás ovládala a ovládala.

relaxační masáž ženy

Není tajemstvím, že mnozí lidé ztrácejí motivaci, přestává je bavit práce, život, i když dříve byli akční, ta tam je doba, kdy běhali a pravidelně cvičili.
Proto se nedejte a spojte své ženské myšlení, empatii, podpořte jedna druhou, vypovídejte se alespoň on-line a naplánujte si pevný termín, kdy spolu opět vyrazíte a nemusí to být zrovna k moři. I když, moře má úžasnou pozitivní energii!
Ale i u nás v Čechách a na Moravě je krásně a je spousta míst, která si zaslouží, abyste je poznaly, ale nezapomeňte – vyrazte jen tam, kde o vás budou pečovat, masírovat, peelingovat a předhánět se v péči o vás samotné!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku